Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 6 év korkülömbség a nő javára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6 év korkülömbség a nő javára szerintetek is sok?

Figyelt kérdés
Nem vagyok abban a helyzetben, hogy nagyon válogassak a nők között, de most találtam valakit, akivel tudom, hogy közös a vonzalom, a gond az, hogy a csaj 6 évvel idősebb. Én vagyok 21, ő pedig 27. Bár bem tűnik annyinak, de akkoris, ez engem valahogy eltántorít tőle, bérmennyire is vonz a személyisége. Ez nektek is sok lenne? Most nem szexre gondolok, nem vagyok az a fajta aki csak abban gondolkodik, hanem párkapcsolat szempontjából. Án úgy vagyok, hogy tőlem max 2 év még ami úgy ok.

2017. szept. 21. 10:23
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

*különbség


Sok. Hacsaknem célod 1-2 éven belül nősülni, gyereket csinálni.

2017. szept. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:

Ha tetszik, szereted, nem számít a korotok.

Ha másoknak akarsz megfeleni, akkor csak az számít.

2017. szept. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
0%
Most még oké, ebben a korban, de aztán amikor a csaj harminc fölött lesz, és elkezd rohamosan amortizálódni, főleg ha még szülni is fog, akkor könnyen lehet hogy elhamarkodottnak fogod gondolni mostani döntésedet. Ám akkor már nem fogsz tudni komoly vérveszteség nélkül kiszállni a buliból, ezt mindenképpen kalkuláld be. Szerintem egyelőre csak szexben gondolkozz vele úgy, nehogy "baleset" történjen, közben meg próbálj ismerkedni veled egykorúakkal és fiatalabbakkal, aztán majd meglátod hogy alakulnak a dolgok...
2017. szept. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha emiatt elszalasztod ezt a nőt, akkor a világ vesztese vagy és meg is érdemled. 6 év nudli!
2017. szept. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden masban kijottok, akkor nem sok a 6 ev. Sehol nincs eloirva, hogy a ferfinek kell idosebbnek lenni.
2017. szept. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

Én azt utálom, hogy a támogatók talán még maguknak sem ismernék be, hogy ez a kapcsolat fix hogy nem az örökkévalóságnak szólna, hanem lenne néhány jó évük maximum.


Mert ők nem tudnak olyat elképzelni hogy együtt vannak valakivel pár jó évet, szeretik egymást, de előre tudják hogy vége lesz majd néhány év múlva.

2017. szept. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
Épp ezaz, hogy ő gondolom hamarosan gyereket szeretne meg hasonlók, én viszont nagyon távol állok ettől. Nagyon kedvelem, érti a humort, nem hisztis, de nekem akkor is sok a korkülömbség. Nem azért kérdeztem a véleményeteket, mert bármiben is befolyásolna engem, hanem kíváncsi voltam a ti hozzáállásotokhoz. Nem értem miért lennék lúzer nyafogós emiatt. De mint látom vegyes a társaság. Egyesek egyvéleményen vannak velem, egyeseknek pedig nem számít ez. Van egy 21 éves kollegám, aki nemrég egy 29 éves szingli anyukával jött össze, viszont náluk kizártnak találom a hosszú közös jövőt, a srácnak csak a szexre kell a nő. Én hosszú kapcsolatban gondolkodom, de apaság még távol áll tőlem, de szerintem a kettő nem zárja ki egymást. Mindenesetre köszönöm azoknak, akik értelmes kommentet fűztek hozzá.
2017. szept. 21. 12:56
 18/30 anonim ***** válasza:
100%

Úgy állítjátok be a 27 éves nőt mintha legalább 50 éves lenne. Manapság nagyon sokan vállalnak gyereket 35 éves kor körül, amivel nincs semmi gond. Aki tanul, karriert épít, házasodik, simán belecsúszik az időbe. Ahhoz,hogy ez a csajszi 35 éves legyen még van 8 éve. Addigra a kérdező 29 éves lesz, és ha még mindig együtt lesznek simán jöhet a baba.


És hogy 30 éves kora után valaki már amortizálódik?Na, ezt ugye nem gondolja senki komolyan?

2017. szept. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

17:

Alapvetően realista módon látod a világot és ez jó. Nem ringatod magad téveszmékbe. Ezután is maradj ilyen. Nem véletlenül tetted fel ezt a kérdést sem.


18:

Én pl 3-4 gyereket szeretnék, nem csak egyet. Remélem abban még talán egyetérthetünk, hogy ezt a projektet nem egy 30-on túli nővel kellene elkezdenem majd.

Hogy mondjam? Csak amiket mondasz, az olyan mintha seggbe ba sznád a biológiát. Igen, egy nő még képes a 30-as éveiben is egy-két gyerek kihordására. Nem ezt tagadta eddig sem senki.


"Az amortizálódik" pedig nem azt jelenti, hogy 30 évesen minden nő lógós csöcsű vénasszony lesz. Én is szexelnék szívesen 50-ig sok nővel, akiket ismerek és vonzóak.

Hanem arról van szó, hogy EGY NŐ ÖNMAGÁHOZ KÉPEST A LEGSZEBBEN HUSZONÉVESEN NÉZ KI. Mondom, ismerek sok gyönyörű negyvenes nőt is. És azt is tudom, hogy még szebbek voltak harmincasként, sőt, még szebbek voltak huszonévesként. És akkor már inkább olyan nő legyen, aki a legszebb korában van.

Ugyanez van a férfiakkal is. Nemtől függetlenül nem tudom miért nem lehet beismerni, hogy az embereknek kor alapján külsőre van egy fénypontja és onnantól kezdve, ha lassan is, de hanyatlanak külső alapján (akkor is ha az a hanyatlás azt jelenti hogy még 50 évesen is vonzóak).

2017. szept. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

Ez jó. Engem láttál volna 20-on évesen majdnem mázsás disznóként. Néztél volna, de más okból. Most 30 évesen nézek ki a legjobban magamhoz képest. Van alakom, nem csak tömöm a fejem.


Őszintén ha valaki elég érett agyilag és 18 felett van, engem nem érdekel a kora. De én nem is akarok senkinek lebabázni.

2017. szept. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!