Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Külföldnek azaz átka, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldnek azaz átka, hogy bár jó a fizetés de nem lehet társat találni egy férfinak és örök magányra van ítélve?

Figyelt kérdés

A fizetések azok nagyon jók, de nem ismerek senkit aki férfi és kint társat talált volna. Csak így, senkit. A nők azok elkelnek ha szépek, úgy mint itthon, de a férfiak azok nem. Egy külföldi nő szemében ő egy balkáni vendégmunkás senki, függetlenül attól, hogy mosogató, szakmunkás vagy mérnök. Egy-két embert ismerek csupán aki magyar férfi és külföldön van nője, azok is náluk kategóriával csúnyább magyar nők, mert csak ez jutott nekik, ezek vannak.

Manapság már minden nagyobb külföldi városban van egy magyar facebook csoport, ahol könnyen fel vehetik egymással a kapcsolatot a magyarok, de az a durva hogy ilyen ötször, tízszer több a kivándorolt férfi mint a nő.

Sok netes társkeresőn, főleg az ismertebbeken pl Love.hu-n is a társkereső férfiak fele külföldön él, és feljár magyar társkeresőkre, mert ott kilátástalan a helyzete, hogy helyi nőt találjon.

Ti is így látjátok az ismerőseitek körében? Hogy ha egy férfi kiköltözik külföldre, és nem visz magával barátnőt, akkor ott soha az életben nem talál társat?


2017. szept. 21. 13:40
 1/9 anonim ***** válasza:
60%

A legtobb magyar, aki kiment, az itthon nem volt kepes megelni, mert iskolazatlan - ostoba ember volt.

Kimentek ugy, hogy a nyelvet se beszelik. Ott olyan munkakorben mozognak, hogy kb csak magyarokkal (es mas kulfoldiekkel) dolgoznak es alja munkat (igen, a mosogatas alja munkanak szamit) vegeznek.

Semmit nem tesznek azert, hogy beilleszkedjenek az adott orszagba. Pl a nyelvet legtobbjuk fel ev utan is csak makogja.


Kerdezd mar meg kis hazankban elo kulfoldieket, akik nem ismerik a nyelvet es alja munkat vegeznek, hogy mennyire repdesnek utanuk a nok.


---


A normalis kategoria pedig ugyanolyan parkeresesi nehezsegekbe utkozik, mint ha itthon probalkozna.

2017. szept. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Velem pont ez a helyzet. Férfi vagyok, külföldön dolgozok, de nincs lehetőségem ismerkedni. Nem is lesz barátnőm, amíg haza nem megyek.
2017. szept. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%
Sem otthon, sem külföldön nem volt gondom pàrt talàlni. Aki kimegy mosogatni, es csak makogja a helyi nyelvet, csak magyarokkal vegyül, gondolkodasa proli, annak mindenhol nehèz.
2017. szept. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
16%
Egyébként nem jön ki több férfi, mint nő, viszont a nők sose jönnek egyedül. Én ismerek magamon kívül vagy 50 magyart, de mindegyik a párjával jött ki. Az is ritka, ha egy férfi egyedül él, mint én. Nőböl viszont egy ilye sincs. Kivétel nélkül mindegyik a párjával van itt.
2017. szept. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#1


Ez nem igaz, mert ismerek én orvosokat és olyan szoftvermérnököket akik azért mentek ki, mert az itthoni cégeknél már nem volt semmi kihívás, és csak külföldön tudták még tovább fejleszteni magukat és ezért mentek ki.

Igaz, hogy sok a tanulatlan buta aki kimegy, de tényleg nem csak azok

2017. szept. 21. 15:35
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha egy multikulturális nagy városban, mint London, egy magyar orvos vagy szoftver fejlesztő nem talál magának egy lengyel vagy magyar recepciós lányt, bébiszittert vagy bolti eladót legalább, az gáz. Én is egyedül mentem ki anno külföldre bébiszitternek. Később sok lengyel lánnyal dolgoztam együtt, otthon talán volt barátjuk, de kint nem. Egyáltalán nem törvényszerű hogy a nők nem egyedül mennek ki, illetve helyi nővel is lehet ismerkedni, pl egy angol eladó lánynak vagy fodrász lánynak is jó parti lehet egy magyar orvos. A kérdés hogy az illető úgy általában hogy tud a nőkkel bánni, mennyire vonzó stb.
2017. szept. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Igazad van", ezért is született idén külföldön több magyar szülőktől származó baba májusig, mint hazánkban összeessen 2016-ban!

Jah bocsi, ez pont ellent mondott neked :)

2017. szept. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Akármilyen körülmények közt és akármelyik országban is éltem Nyugat-Európában, mindig volt barátnőm. Pedig több országban több évig éltem.


Aki kint él, és nem ragadja meg az ingyen nyelvtanulás lehetőségét, hááát, az sokat veszít.


Aki kint él, és nem látja be, h a helyiek máshogy működnek, hááát, annak kívánom, az keresse meg a pénzt, amiért kiment. De ne mondjátok meg nekik, h a melón túl is van élet, még rosszul éreznék magukat tőle :( Alkalmazkodni nem kötelező, alkalmazkodni érdemes.

2017. szept. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem egy ismerős itt kint talált magának barátnőt,és nem is csúnyák, sőtt az egyik srác most házasodott össze egy helyi osztrák nővel aki szintén nem csúnya. Környezetemben ezt tapasztalom, saját magam meg szintén nem találok párt, de ez van mi választjuk ezt, ha nem tettszik mehetünk haza!
2017. szept. 22. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!