Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pasik ti hogy látjátok mennyir...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik ti hogy látjátok mennyire nehéz vagy könnyű manapság egy csinos szép arcú vékony szolid kedves megértő törődő lányt találni társnak?

Figyelt kérdés
2017. szept. 21. 14:10
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
60%

Pont ugyan olyan nehéz, mint hasonló paraméterekkel rendelkező férfit találni. Viszont én is azon a véleményen vagyok, hogy rengeteg ilyen ember van nemtől függetlenül. Hasonló hasonlót vonz, tehát aki egy igénytelen, önmagát fejleszteni képtelen bunkó, az nem fog ilyen nőt találni sose. Ahogy egy hisztigép, "sohasemminemjó", féltékenykedő kislányka sem fog ilyen pasit találni.

Illetve az, hogy találni ilyen embert, tulajdonképpen semmi. A probléma a megtartással van nagyon sok embernél. Mert az ilyen emberek nem hülyék, nem fognak bármilyen jöttmenttel összeállni, aki éppen hozzájuk szól. Csak olyannal, akinek hasonló paraméterei vannak.

2017. szept. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
41%

"Kolléganőim fele kb ilyen és szingli, ők is keresik társukat pedig..."


A herceg várását én azért nem nevezném keresésnek...

2017. szept. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 AchromaticSmarties ***** válasza:
83%

A nők meg feltehetnék ennek a kérdésnek a fordítottját:


Csajok ti hogy látjátok mennyire nehéz vagy könnyű manapság egy jól öltözött jó képű izmos szolid kedves megértő törődő pasitt találni társnak?

2017. szept. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
85%
Egyébként ne keverjük össze, a "jófej csajszi"-t a szolid, kedves megértő társsal. Az egy dolog, hogy ha te beszélgetsz velük, akkor neked huu de baromi jó embernek tűnnek. Viszont ettől függetlenül egyáltalán nem biztos, hogy alkalmasak párkapcsolatra. Teljesen más egy kapcsolat meg egy munkahelyi barátság. Máshogy áll hozzád, meg máshogy a párjához. Attól, hogy előtted nem idegbeteg féltékeny hisztigép, még bőven lehetséges, hogy kapcsolaton belül nagyon is az.
2017. szept. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
74%

17-18 évesen kell ezen gondolkodni, mert ezek a lányok pillanatok alatt elkelnek és szakítás esetén sem maradnak egy hétnél tovább szinglik (és ezalatt az idő alatt is sorban állnak a kérők)

Azok a fiúk akik huszas éveik közepéig élni és csajozni akarnak, utána már hiába akarnak befűzni egy olyan lányt, aki akkoriban nem kellett nekik (mert akkor még a csinos vékony széparcú rbancok kellettek)

Ezekkel a paraméterekkel felnőttként nem találsz szingli lányt, legfeljebb óriási mázlival.

Van egy barátom, aki pont így járt. Egyetem, buli, csajok, most meg itt áll egyedül, és az összes normális lány már házas vagy az lesz nemsokára.

2017. szept. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
82%

Én se értem, az itt rinyálók melyik dimenzióban élnek, én konkrétan még életemben nem láttam olyan vérbeli gold digger szívtelen nőt, amilyen szerintük a csajok 99%-a.

Mondjuk hozzá tartozik, hogy aki arrogáns és mentális problémákkal küzd, azt valóban kerülni fogják a nők...

2017. szept. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
35%
Ééééééés mindjárt jön a nap fénypontja, és a gyakoris kislányok kórusa bezengi, hogy természetesen minden nő ilyen, csak a mocskos pasik figyelnek mindig a cicababákra, és hogy a gyakoris nők 110%-a kedves, toleráns, értelmes, törődő. Én a magam részéről inkább hanyagolom a gyakoris kislányok társadalmát, és inkább a való életben keresgélek, szerencsére akad egynéhány olyan nő, aki nem csak elhiszi és hirdeti magáról ezeket, hanem valóban ilyen is.
2017. szept. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
51%

A kérdésedre válaszolva:


Lehetetlen

2017. szept. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
44%
Felejtős.
2017. szept. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
0%

a kedves megértő törődőt rohadt nehéz. Az első felét nem túlzottan nehéz... egyszerre ezt mind rohadtul nehéz O.o


F komolyan...

2017. szept. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!