Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek nem igazságtalan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem igazságtalan, hogy egy 40 éves nőnek 28 éves, jóképű férje van, nekem meg semmi?

Figyelt kérdés

Max.átlagos vagy az alatti pasik udvarolna hébe-hóba, meg 15-20 évvel idősebbek. A 22-28 éves jóképű pasiknak álatalában olyan igényeik vannak, hogy egy plasztikbabának kell hozzá lenni.Mindenki talál magához való pasit csak én nem.

25/N



2017. szept. 21. 15:07
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
94%
A 40 éves nő is plasztikbaba?
2017. szept. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
70%

Csúnya vagy, azért.

Ne irigykedj, meg ne legyél meglepődve

2017. szept. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:
Tuti, hogy nem természetes.
2017. szept. 21. 15:11
 4/42 anonim ***** válasza:
78%

Nem igazságtalan. Az egy dolog,hogy a gyakoris fiúk nagyrésze ide jár hisztizni,de hogy még a lányok is kezdik...


Figyelj,tök egyszerű. Ha valamelyik fiú tetszik neked akkor eljezdesz vele ismerkedni. Nem a sültgalambot kell várni,hogy odarepüljön hanem tenni érte.

2017. szept. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
76%
Arról senki sem tehet, hogy neked nem kellenek az átlagos férfiak. Nekem sosem voltak magas igényeim, de az ilyen mentalitású nőket messzire elkerülöm. Olyan lányokba szoktam belezúgni, akik mások számára tök átlagosnak tűnnek, most is olyan lány tetszik, aki nagyon egyszerű (a szó jó értelmében), barna haj, barna szem, legtöbbször tornacipő, nem márkás ruhák, nem pinarobogó, nekem ez sokkal vonzóbb, mint a plasztiknők. Ha csak azokat veszed észre, akiknek csak a plasztiknők kellenek, akkor sajnállak. Jó várakozást a pasik legfelső 10%-ára, addig a többieket elviszik azok a csajok, akik nem ennyire felszínesek.
2017. szept. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
80%
Miféle igények ezek a 22-28 éves jóképű pasik részéről? Mesélnél róluk, kérlek? :) Azért ott van a kérdésben a jóképű nálad is. Mindjárt megsajnállak Baby.
2017. szept. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:
Nálam csúnyább(csak qrvásabb) nőnek is volt olasz pasija. Pedig ha nem lenne pénze, nem lenne mindig szétsminkelve ugy nézne ki mint egy mosómedve.
2017. szept. 21. 15:14
 8/42 anonim ***** válasza:
78%

Az h te szebbnek látod magad, nem igaz feltétlen h az is vagy.

Szerintem tényleg ronda vagy :D

és még hisztis gyökér is

2017. szept. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
16%
#7: Hát ha te csak ezeket a hapsikat veszed észre, akkor ne másban keresd a hibát. Bezzeg ilyenkor nem jönnek ide a gyakoris kolléganőid, hogy szétcincáljanak, fordított esetben viszont már rég ízekre szedték volna a csávót. És az megint más dolog, hogy ki kit tart magához valónak, attól még ez nem feltétlenül igaz, hogy te úgy gondolod, hogy te megfelelnél valakinek.
2017. szept. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
7%
Kamugyanús. Mutassá képet!
2017. szept. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!