Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Te biztos voltál benne, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te biztos voltál benne, hogy a másikat akarod?

Figyelt kérdés

Főleg a 30 feletti korosztályt kérdezem, mikor az ember már nem naiv, esetleg túlságosan is használja az eszét ismerkedéskor. Biztos voltál benne, hogy a másikat szeretnéd, vele szeretnél kapcsolatot? Nem voltak félelmeid, hogy ez vagy az gond lehet? Már az elején is mindig vágytál rá, hogy együtt legyetek?

Ha kis bizonytalanság van, jobb hagyni?



2017. szept. 21. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Minden emberben van bizonytalanság.

Úgymond éppen ezért nem kell 1 év után összeházasodni és hamar gyereket csinálni...

30 felett a legtöbb ember már túl van néhány kapcsolaton és ha egyeüdl van nyilván csalódásokon is.


Ha így van ahogy mondod akkor érdemes megpróbálni, összeköltöztök esetleg és kiismeritek a másikat. Igazából azt mondom, hogy ebben a korosztályban már nem kell sokáig húzni a dolgokat a sok sok randival meg ismerkedős szakasszal míg eljuttok az ágyig. Gyorsabban megy minden gyorsabb a tempo.

2017. szept. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem akarja valaki a másikat, akkor nem jó megalkuvásból összejönni. Azt a másik is érezni fogja. Én most vagyok túl egy ilyenen. Nagyon sokáig hiányzott, de meg kellett beszélnem magammal, hogy olyannal minek lennék, aki nem akar velem lenni... Ha nem tud szeretni, ragaszkodni (önként, szabadon), nem hiányzom, akkor nekem abba semmi jó nincs, és akkor abban nem leszek én se boldog, hiába hittem el hogy vele működni fog. Egy idő után nézhetem az unott, közönyös, savanyú fejet... ennek semmi értelme.
2017. szept. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem megalkuvás lenne. Amikor együtt vagyunk, tök jó, jól érezzük magunkat együtt.

Csak bizonytalanok vagyunk mindketten. Nem érezzük azt a mindent elsöprőt.. hogy meghalnánk a másik nélkül...vagy ennyi idősen ezt már nem is lehet/nem is fontos?

2017. szept. 21. 19:46
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálam volt, hogy nagyon sokára jött meg a mindent elsöprő fajta szerelem. De mindig volt egy-egy ilyen fázis a kapcsolataimban. Ugyanakkor mind véget is ért, csalódással. Én nem hiszem, hogy szükséges és jelentene bármi jót az intenzitás. A lényeg, hogy mennyire vagytok egymásra hangolódva, mennyire természetes a másik, boldogabbá teszitek-e egymást.

De ha meg tudod nevezni, hogy pontosan mik aggasztanak a másikban, azokat nem szabad szőnyeg alá söpörni. El kell dönteni, hogy szerethető hibák-e, vagy esetleg konfliktusforrások lesznek.

2017. szept. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!