Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ilyenek a nőknek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyenek a nőknek az átlagos pasik a férfiak nagy része így néz ki?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


Teljesen meglepődtem hogy egy átlagos pasi így nézne ki én eléggé messze vagyok ettől a rétegtől ha tényleg ilyen a pasik többsége akkor értem miért nincs társam.


2017. szept. 23. 22:41
 1/9 anonim ***** válasza:
8%
Szerintem baromság :) De válaszoltak is rá hogy akit átlagosnak titulált az már "jópasi" kategória átlag alatti meg az átlag és tényleg az átlag alattiak azok akiknek a foguk rohad meg igénytelenek.
2017. szept. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%

Nem. Így annak az egyetlen válszolónak a véleménye alapján néznek ki, nem a "nők" szerint.

De most vádaskodjak én is, hogy a GYK-ból kiindulva egy átlagos nő így néz ki?

[link]

2017. szept. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
14%

Eleg megteveszto a 2 csoport a masik kerdesnel. Azegyiknel atlag testalkatu nyuzuge fiuk vannak, de a legujabb divat szerinti ruhakban, ugyanis ruha katalogusbol szedte ki a kepeket, raadasul agyon van photoshopolva.

A masik csoportbol is ha ugyan annyi photoshopot, divatos ruhakat hasznalnanak egesz maskepp neznenek ki. Aki azt a valaszt irta a ruhakat nezi nem a fiut aki viseli.


Az ilyen lanyoknak egyebkent is eleg egy 2L-es uveg amit feldughat maganak, ezzel nem erdemes foglalkozni.

2017. szept. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek az az átlagos, amiből sokat lát, és már nem tűnik fel, ha szembe jön vele még egy olyan. Ha az ő környezetében abból van sok, akkor neki az lesz az átlagos. De azért ugyanez másik oldalról is megvan, ha a férfiakat kérdezzük, hogy szerintük milyen az átlagos nő, ott is vannak meghökkentőnek látszó válaszok, de lehet, hogy ő meg abból lát sokat a saját környezetében.
2017. szept. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
En voltam ott a harmadik valaszolo. Szamomra az az atlagos, akibe nem szeretek bele elso latasra kb de normalisan nez ki, adnek eselyt neki. Atlag alattiak nem feltetlen az ocsmanyak, hanem akik semmilyen szinten nem vonzoak es nem is lesznek.
2017. szept. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
20%
A média kérem szépen dolgozik
2017. szept. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
26%

Kéne definiálni, hogy mit jelent az átlag és az átlag alatti.


Átlagos az, akivel járnék? Mert szerintem nem.


Szubjektív kategória, és nekem az átlag feletti az, akivel járnék. Azért átlag feletti NEKEM. Lehet, hogy az másik nőnek tök átlag.

2017. szept. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
64%

Hehe, az egyébként nagyon is jóképű Christian Bale átlag alá került, csak mert egy szerep kedvéért hízott vagy 30 kilót. :)


Mit számít, másnak milyen az átlagos? Magaddal legyél elégedett, ez a lényeg. Balakinek biztos különleges vagy.

2017. szept. 24. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
67%

Sajnos ma Magyarországon az az átlagos férfi, akinek 35 évesen már elől sincs meg minden foga, nem sportol, túlsúlyos, kopaszodik, és ha minden nap tiszta pólót vesz.

Aki minden nap mos fogat, odafigyel a külsejére, fodrásznál vágat hajat (nem géppel tolja le valaki ingyen), az már a "kinyalt díszbuzzii" az átlag szerint.


De az sem mindegy, hogy ki milyen környezetben mozog. Egy 20 éves, egyetemista lány számára lehet az az átlagos, amit belinkelt. Csupa fiatal, igényes, egészséges férfi veszi körül.

Bangó Eszmeralda Borsodból azt fogja mondani, hogy az átlagos férfi 160 centi, pókhasú, fogatlan alkoholista, és ha kiöltözik az azt jelenti, hogy sportcipőt vesz gumicsizma helyett.


Az a helyzet, hogy hiába elhízott, igénytelen tíz pasiból hét. Attól, hogy az utcán ez az átlagos, még nem lesz kívánatosabb.

2017. szept. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!