Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiként mi az ideális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként mi az ideális magasság, amit a legtöbb nő elfogad? 2 méteresként azt látom, hogy sok alacsony nőt nem érdeklek emiatt

Figyelt kérdés

198 cm magas vagyok és engem nem zavar a másik magassága. Voltam már 156 cm magas, de 190 cm magas lánnyal is. Senkit nem rúgnék ki az ágyamból csak emiatt. Mégis azt látom, hogy relatíve sok nő utasít el azzal ismerkedéskor, hogy én neki túl magas vagyok. Főleg 150-170 cm közti nők. Hallottam ezt már jó néhányszor.


Van két régi jó barátom, akik közül az egyik 183, a másik 186 cm és náluk látom azt, hogy szinte minden nőnek bejönnek magasság alapján és csak ezért sosem küldik el őket. Akkor mégsem akkora áldás nagyon magasnak lenni?

26/f


2017. szept. 25. 18:43
1 2
 1/15 Lazy Lover ***** válasza:
3%
akkor te valamit nagyon rosszul csinálsz haver... sok colos ismimnek mindig van csaja egész jók
2017. szept. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
56%
162 cm vagyok, számomra az ideális férfi magasság 170-180 között van. Magasabb mellett már nem érzem jól magam. Nem felszínességből,de nem szeretem magam kisgyereknek érezni. Viszont szerintem egy 170 körüli nőnek már bejönnél.
2017. szept. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
170 cm vagyok, 185 a maximum.
2017. szept. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%

Mindenkinek más az ideális. Én nettó 158 cm vagyok, és volt 192 ill. 198 cm-s ferfivel kapcsolatom, hát mit ne mondjak, engem zavart, hogy kis sámli nélkül nem tudok neki spontán csókot adni, sosem hallottuk egymást utcán menet, és ahogy az előttem szóló is írta, szinte gyereknek éreztem magam mellette.

Szerintem 165 cm felett nagyon örülnének neked a lányok.

2017. szept. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Minimum: Ha felveszek egy magassarkút és ki is húzom magam, még mindig magasabb vagy, egy icipicivel.
2017. szept. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Én azt mondom, hogy a pasinak a válláig érjek.
2017. szept. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
48%
Mivel 158cm vagyok, így számomra a 180 feletti magasság már túl magas.
2017. szept. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
29%

nekem meg inkább a 190 centi feletti pasik tetszenek

nem hiszem, hogy a magasságod miatt utasítanának el

2017. szept. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
38%
Az ideális férfi méret az szerintem 180-190 centi között van, a 2 méter az már tényleg előnytelenebb. Bár még mindig jobb mint a 170 centi mert az tényleg szopás lehet.
2017. szept. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Szia, kedves Kèrdező!


162 centi magas nő vagyok, a párom pedig 206 cm.

Valós problèma, amit egyik korábbi hozzászóló írt pl az utcán törtènő beszèlgetès kapcsán..de!

Èn úgy gondolom, attól, hogy " mit is akarok" a másik nem fog puff..megváltozni. Ő kètmèteresre nőtt, emellett/ ennek ellenère èn belè szerettem. Az emberbe, a fèrfiba, nem a magasságába vagy a szèp, kèk szemèbe ( na jó, abba talán egy icipicit:D )


Szóval, ha nem is tetszene, hogy ekkora a különbsèg köztünk, mit tehetnènk ellene?

Nyilván vannak helyzetek, amikor a különbsèg mindkettőnknek kènyelmetlen, de semmi megoldhatatlan. Plusz e mellè kb ugyanennyi vicces szituációt is szül a helyzet.


De ezek csak mi vagyunk, vannak, akiknek nálunk sokkal fontosabb, hogy sztenderd mèrcèvel "szèp pár" legyenek.- mi megelègszünk azzal, hogy szerelmesek ès cukik vagyunk.


Hogy ki mit fogad el, emberfüggő :)

28N & 30F

2017. szept. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!