Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » VictoriaMilan nevű oldalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

VictoriaMilan nevű oldalt használta már valaki?

Figyelt kérdés

Elég nagy kamunak tűnik. Beregisztráltam, csak alapadatokat adtam meg, semmi mást, se kép, se kit keresek. Aztán be se léptem napokig, ma meg egyszercsak zaklatni kezdtek a csajok :D 3-n is írtak. Sorra nézegetnek.

Persze a levelet akkor tudom megnézni ha fizetek és prémium felhasználó leszek, ami nem is kevés 6-7000 Ft.

Szóval erősen kamunak tűnik nekem.



2017. szept. 25. 20:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Az :)
2018. febr. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Így van,óriási kamu az oldal.Senki ne dőljön be nekik.Kollégám regisztrált és előfizetett 1 hónapi díjat ,mire levontak fél évet a számlájáról kb 100 eurónyi forintot.
2020. júl. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!