Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A társkereső az átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társkereső az átlagos férfiak számára rémálom az átlagos nők számára kánaán?

Figyelt kérdés

Voltam fent társkeresőn, tinderen stb, de szinte vissza sem írtak, emberszámba sem vettem, mondjuk érhető mert özön kan majom van fent. Egy kövér nővel lehetett volna randim, de azzal nem.....

Több teljesen átlagos nő ismerősöm ilyen helyeken talált párt, és nem is akármilyen férfi személyében. Aránylag jól néznek ki, az egyik fogorvost fogott ki a másik vállalkozót aki nem keres keveset. Az egyik nőnek pedig 2 gyerek is van.


2017. szept. 27. 17:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%
Megint csak azt tudom irni, tobb olyan ferfit is ismersz, aki igy talalt part maganak az ismeroseid szemelyeben. Ahany no part talal, annyi pasi is.
2017. szept. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
44%
Bukott kérdés. Nincs olyan, hogy átlagos.
2017. szept. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
82%
Nos kérdező, te sem vetted emberszámba a kövér nőt..akkor miért is vagy megsértődve, ha te sem jössz be mindenkinek ott?
2017. szept. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Még az átlagosnál jobb képű férfiak számára is csak rémálom. Engem se vesznek emberszámba, pedig az átlagnál jobban nézek ki.
2017. szept. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
83%
Fejezzük már be a kategorizálást... Az vagy, amit gondolsz magadról, meg amit építesz magadból. Az az igazság, hogy a "konkurencia" doszt nem számít párkeresésben. Ha valakinek te kellesz, akkor mindegy hányan akarnak tőle valamit. Ha meg nem te kellesz neki, akkor úgy se kellenél ha te lennél az egyetlen jelentkező.
2017. szept. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

#5

Ez egy baromság, ha csak a külsőt nézzük. A badoon és a tinderen azon múlik minden.

2017. szept. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
95%
Akkor logikusan ha előnytelennek gondolom a külsőm, akkor nem olyan helyen ismerkedek, ahol csak az számít.. :D Vagy ez csak nekem tűnik ilyen baromi logikusnak?
2017. szept. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

“Az az igazság, hogy a "konkurencia" doszt nem számít párkeresésben. Ha valakinek te kellesz, akkor mindegy hányan akarnak tőle valamit”


Ez sajnos nem igaz.

Mikor annyi lehetőséget nem kapsz, hogy egyáltalán két szót szólj, mert a társkereső nők azt látják, hogy a legjobb kinézetűek is érdeklődnek irántuk - az egy másik kérdés, hogy ezek a pasik nagyrészt csak könnyed szórakozásra vágynak.

2017. szept. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Én csak megcáfoltam a baromságot, amit állítottál. Hogy akkor se kellenék valakinek, ha nem lenne helyettem egy másik, aki jobban néz ki nálam.
2017. szept. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
5%
Egyébként pont emiatt van az, hogy a férfiak kb 1-2%-a használja a nők nagy részét.
2017. szept. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!