Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, mi a tapasztalatotok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mi a tapasztalatotok, mennyire van tartása a mai csajoknak?

Figyelt kérdés

Arra gondolok hogy például akiket ti ismertek csajok, azok simán össze fekszenek fűvel fával, kiélik mgukat, vagy van bennük tartás? Itt nem általánosítani akarok, hanem azt szeretném ha mindenki a saját tapasztalatait írná le.


Illetve mennyire tekintitek értéknek, különlegességnek ha egy külsőleg nagyon szép, belsőleg meg értelmes, intelligens nő a mai világban értékeli magát annyira hogy nem engedi hogy a pasik használják őt, és bele ürítsenek aztán dobják, hanem csak és kizárólag olyannal hajlandó lefeküdni akivel mély érzelem is kialakult?



2017. szept. 30. 18:03
 1/9 anonim ***** válasza:
48%

Figyelj, én értelmes, tanult, sportos, igényes lány vagyok, van is tartásom, mindig is megválogattam a partnereimet. De ettől még volt egy olyan időszakom, amikor csak kalandokra vágytam. Nemis érdekelt akkor, hogy azok a pasik mit gondolnak rólam vagy akarnak-e járni velem, mert csak szexelni akartam velük. Ennek ellenére mindig kerestek szex után is, mert szimpi személyiségem van és, nem akarom fényezni magam, de nem vagyok rossz az ágyban sem :D


Viszont sokat komolyodtam az utóbbi időben és már nem akarok kalandokat. Randizgatok, ismerkedek, utána van csak szex. És tény, hogy sok pasi, ha kapcsolatot akar, nagyon is értékeli, hogy nem hagyom magam túl hamar megprütykölni. Viszont nem ezen fog múlni, hogy lesz-e kapcsolat a dologból...

21N

2017. szept. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
27%
#1 vagyok, azt hozzáteszem, hogy én is nagyra értékelem az olyan pasikat, akik nem akarnak első adandó alkalommal megdugni. Az ilyeneket nyilván nemis veszem komolyan...
2017. szept. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem manapság már nem él ez az "engedi hogy a pasik használják őt, és bele ürítsenek aztán dobják" dolog. Egyre több nő van, aki (tök mindegy milyen indokkal) de csak alkalmi szexet akar. Jobb esetben ez sem azt jelenti, hogy fűvel-fával lefekszik, azért akinek van egy kis esze az megválogatja az alkalmi partnereit is.

Amúgy én nőként mondom, hogy szerintem egyre kevesebb ilyen nő van. Körülöttem legalább is, vagy amennyire belelátok más csajok életébe. Nem feltétlenül arra gondolok, hogy fűvel-fával lefekszenek. Inkább csak nagyon szexközpontúak. Gondolok itt ilyesmire, mint ex haverjával lefeküdni indok vagy kapcsolat nélkül, 1 hónap után megcsalni a másikat, belemenni egy kapcsolatba akárkivel, aki megdicséri a haját, majd pár hónap múlva szakítani. Tőlem is kérdezték már, hogy nem érzem-e rosszul magam, hogy 4 éve ugyan azzal vagyok... Hát basszus nagyon nem. Sőt, páromat is az fogta meg bennem, hogy látta ahogy buliban próbáltak páran összeszedni, de nem hagytam magam. Annyit még hozzátennék, hogy ez azért nem csak a nők "hibája". Szexelni minimum 2 ember tud ugye, tehát ha a pasik se állnának le akárkivel szexelni, akkor ez máshogy lenne. Vagy ha nem erőltetnék a szexet stb.

2017. szept. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

mindkét táborból van ismerősöm. Van aki hivatásosokat megszégyenítő módon fogyaszt pasikat, de van aki kb apáca is lehetne...


Általában azokat keresem akikben van tartás.


F

2017. szept. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Gags ***** válasza:
Mennyire álszent vagy :D Csak a férfiak élhetik ki magukat, a nőknek tabu? Ez nem tartás kérdése. Tartás a fűvel- fával, de a kiélést ne keverd ide. Bármennyire is meglepő de a nőknek is lehet igényük szexualitásra ami nem merül ki az érintésbe, csókokban.
2017. okt. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Gags ***** válasza:

"használják őt, és bele ürítsenek aztán dobják"

Ohh mennyire tipikus maszlag... bocsáss meg, de ferdítesz! Komolyan úgy tekintesz a szexre mintha csak a férfiaknak lenne jó, vagy mi ez a szöveg?

2017. okt. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Gags ***** válasza:

"értéknek, különlegességnek ha egy külsőleg nagyon szép, belsőleg meg értelmes, intelligens nő a mai világban"


Ezt peddig boncolgatnom sem kellene... a mai világban, a mai fiatalok, a mai kütyük! BEZZEG AZ ÉN IDŐMBEN!


Én nem tartom sem értéknek sem különlegességnek, csupán egy beszűkült látásmódnak, maradiságnak és kökemény feminácizmusnak.


*bocs a sorozatos válaszokért, nehéz volt összefoglalni

2017. okt. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Gags ***** válasza:
Apropó, ilyen kijelentés után én megkérdőjelezném a "belsőleg meg értelmes, intelligens nő"- t :DD
2017. okt. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
90%-a már egy üveg piáért oda tartja magát.. Szerencsére azért ott van még a maradék 10%, akik normálisak és nem dőlnek hanyatt akár egy piáért vagy bármi másért.
2017. okt. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!