Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai fiatalok hol ismerkednek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai fiatalok hol ismerkednek? 66F

Figyelt kérdés
2017. okt. 1. 09:52
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Csókolom! :D
2017. okt. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Biztos hogy felkészült Ön ilyen horderejű információ befogadására?
2017. okt. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nyugodtan tegezzetek!
2017. okt. 1. 09:55
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát akkor szia! :)

Facebookon, fb csoportokban, bulikban, munkahelyen, tinderen, instagrammon, Tumblrön, randi ill. Szexpartner kereső oldalakon. Ritka már ez a parkban flörtölés egymasba botlas, mindenkit inkább a neten ismerkedik mert kényelmesebb. :)

Tisztelet a kivételnek.

Én már a kivételt erositen. 19

2017. okt. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagypapámra emlékeztetsz, ő szokott mindig ilyenekről beszélgetni :D Igaz ő 85/F, de modern, sokat gépezik, netezik (bár néha ciki/mókás az előzmények egy része, if you know what I mean) stb.


Hol? Sok helyen, mindenki a neki legmegfelelőbb helyen. Van aki spontán az utcán/egyéb köztéren, van aki társkereső oldalon, van aki a barátai révén, van aki a munkahelyen, sokan tematikus klubban/fórumon stb.


De sosem tudhatod hol jön össze egy olyan ismerettség... Nyitottság, optimizmus fontos (jaj de okos vagyok ilyenkor, élőben meg mennyire nem megy...)

2017. okt. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Chat.hu-n találtam meg a páromat :)


Egyik ismerős valami társkeresőn a férjét és már babát várnak.

2017. okt. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!