Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban olyan sok férfias...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban olyan sok férfias magas sportos férfi van hogy még a ducibb előnytelen külsejű nőknek is jut ilyen pasi?

Figyelt kérdés
Több olyan nőt ismerek aki nem olyan csinos duci mégis valahonnan összeszedett egy viszonylag férfias sportos jól kinéző férfit, ennyivel több férfi lenne mint nő hogy szinte az ilyen nőknek is jut ilyen pasi vagy mi lehet ennek a magyarázata?
2017. okt. 1. 17:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem a darabszám függvénye!! Szerinted ez úgy működik, hogy ha nincs hely az első sorban , ülünk a másodikba?? Azoknak a fickóknak az olyan nők tetszenek. Ennyi.
2017. okt. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Neked is leírom, hogy okosodj:


A szépség szubjektív, mindenkinek más tetszik, más az ízlése.

Amire te azt mondod, hogy csúnya, vagy előnytelen, az másnak meg lehet, hogy szép és fordítva is igaz!

2017. okt. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Annyira de annyira fel tud cseszni idegileg, mikor valaki azt hiszi, hogy ilyen országos rangsorba vannak állítva a férfiak/nők, és akkor szépen haladunk lefelé a "ranglétrán", amíg jut nekünk is egy. Jesszus.. Meglátom, megtetszik, megismerem, összejövünk kész. Akkor is, ha mellette udvarol 10 kigyúrt, "jujjdeszexipasi". Mert nekem ő kell. Ennyi. Mi az, hogy "jut" ilyen pasi?? Mint a sulimenzán komolyan, van akinek jut tejbegríz másnak meg csak paradicsomos káposzta vagy mi?
2017. okt. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Van egy rakas magas, sportos ferfi, igen. Eleg a boltig elmennem csak Budapesten es latok vagy egy tucatot. Egy hosszabb varosban tartozkodas alatt meg legalabb 100-at tuti. A 16-30 eves korosztalyban 10-bol legalabb 5 igy nez ki.
2017. okt. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

eleve a husi nőket szeretem, nincs ezzel semmi gond, egyrészt sokkal izgatóbb h van mit fogni, másrészt sokkal pozitivabbak azt tapasztaltam.

persze vannak pozitiv vékonyak és depressziós husik is, megoszlik.

2017. okt. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Ez csakis amiatt van, mert a sportos férfiak között is van néhány, akinek ilyen bálnanő fétise van, ezért szed össze ilyeneket.

De nem sokan vannak, a többségnek az ízlése egészséges, úgyhogy ne álltasd magad, nem sok esélyed van dagadt gechiként sportos fickót összeszedni.

Fogyj le inkább.

2017. okt. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
80%

Nekem sem az a pasi tetszik, aki én vagyok nőben. Én szeretem a kicsit macisabb alkatot, magamon meg a kisportolt test tetszik.


Amúgy elásnám az első parkba azt, aki azon pattog, hogy ki mennyire csinos meg mennyire vonzó. Velünk is ezt csinálták, mikor összejöttünk a párommal, pedig ő tényleg baromi helyes szerintem, és totál normális (szerintem férfias) alakja van, nem kifejezetten kövér vagy elhízott. Rendkívül undorító felfogásnak tartom azt, ha valaki nem tudja kihúzni a saját valagából a fejét és észrevenni, hogy a másik is ember. Nekem egy az egyben értékes valaki, nem csak egy test, nem csak egy felfogás, nem csak egy személyiség, hanem egy ember, aki vagy jól össze van rakva és jó a "karaktere", vagy nem fogok rá felfigyelni. A páromnak passzol a stílusa, a viselkedése és mindene a külsejéhez, és egyszerűen nem láttam benne ellentmondásokat, túlkompenzálást meg minden baromságot, amit sokan elkövetnek. Emiatt kifejezetten szexinek tartom. Volt, aki nála jobban tetszett külsőre, de úgy viselkedett, mint egy rossz, féltékeny bzi. Többek között ő hisztizett nekem, hogy miért ezt a srácot akarom... Pedig tanult volt, papíron legalábbis, csak emberileg valami olyan, amitől inkább menekülnék, de minimum, hogy semmilyennek tartanám és olyannak, aki mellett nem érzem magam jól.

2017. okt. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha csak a külsőt nézed remélem neked is jut egy.Aki aztán jól kicseszik veled.Volt ilyen ismerősöm.Dagadt alacsony csaj volt állandóan a magas pasikkal volt eltelve.Talált is párat.Jó nagy bunkókat. :)
2017. okt. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!