Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miert nem merik felvallalni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem merik felvallalni magukat az emberek?

Figyelt kérdés
Ismerkedes alkalmaval amikor mar regota beszelget ket fel miert van szukseg a folyamatos taktikazasra? Nem hivja a ferfi talalkozni holott regota beszelnek ennek ellenere felhivja telefonon ahol orakat beszelnek. A nonek ebbol elege lesz a jatszmazasbol es elvesziti az erdeklodeset a ferfi irant. Vegul a a ferfi gondolja ugy h kifujt az egesz holott ezt erte el ezekkel a dolgokkal hogy elvizonytalanitotta a not. Miert nem lehet egyszeruen hogy tetszel veled foglalkozom mert megismernelek miert kell azt csinalni h nem merik felvallani az erzeseiket taktikaznak. No vagyok egyszeruen nem ertem..
2017. okt. 2. 12:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha a nő találkozni szeretne, miért nem közli a férfival?
2017. okt. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A legrosszabb ***** válasza:
Nem mindenki veszi komolyan az internetes ismerkedést, gondolom most itt is arról lehet szó, hogy telefonálásig eljutottatok és ettől kezdve már nem akarhat többet. Abszolúte megértem, még az is lehet, hogy nagyon rokonszenves voltál neki, de részéről ennyi a történet. Vannak neten szívesen ismerkedős/randizgatós srácok és vannak olyanok, akik ignorálják, s nem akarnak belebonyolódni neten sehol senkivel semmikor.
2017. okt. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én utálom a taktikázást, trükközést, játszmázást. Semmi értelmét nem látom, ráadásul olyan hatást kelt, mint valami állásinterjú, ott viszont el is várják az alapszintű taktikázást (ott még a "teljesen őszinte vagyok" is egy taktikának számít).
2017. okt. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
56%

Én azt utálom, mikor olyan szerepre kényszerítenek, amit nem érzek hozzám tartozónak. Pl, hogy én írjak elsőnek, én mondjam meg, hova megyünk randizni, legyek kicsit maszkulinabb... Sok dologban egyetértek egyenjogúság szempontjából, de egyáltalán nem érdekel az a férfi, aki nem hagyja, hogy nő legyek mellette, hanem kelleti magát, hogy "csakazértis" én legyek a kezdeményező. Ez is ilyen játszma szerintem, nekem meg annyira nem kell kapcsolat, pláne nem egy ilyen emberrel, hogy változtassak a karakteremen.


A másik ilyen az a kifacsart agymenés, mikor meg akarnak fektetni első randik egyikével, én nemet mondok, aztán jön a kedveskedés meg a sggnyalás, hogy jaj végre egy nehezen kapható nő, tökéletes barátnőnek meg feleségnek meg anyámfäsza... Ó, hogyne, csak épp az előbb írta le magát előttem a hülye tesztjével meg szórakozásával. És akkor azokról nem is beszéltünk, akik ráveszik a haverjukat vagy csinálnak kamuprofilt, hogy rád mozduljanak, hogy tudják, mit lépsz. Gusztustalan, paranoiás dolognak tartom.


Én alapvetően őszinte, nyitott ember vagyok, aki abszolút nem szokott abba energiát fektetni, hogy taktikázzon, vagy álarcot húzzon. Egyszerűen azért, mert így érzem magam normálisnak magam és jónak, és mert nem nagyképűségből, de megfigyeltem, hogy elég jó érzékem van másokon átlátni és észrevenni, ha valami nincs rendben, emiatt taktikázás nélkül is biztonságban érzem magam. Értelemszerűen, ha a másik elkezd módszeresen viselkedni velem (nem őszintén/természetesen), vagy játszmázni, az feltűnik nagyjából azonnal. Szerintem amúgy nem kell ehhez különleges érzék sem a legtöbb esetben. Na, olyankor én nem fogok könyörögni, meg belemenni a fäszságba, hanem otthagyom a pokolba és keresgélek tovább. Ha valaki nem tud úgy viselkedni velem, ahogy én vele, lehet akármilyen vonzó és "tökéletes" számomra amúgy, én kipucolom az életemből, nem fogok alkudozni ilyeneken. Semmi türelmem és energiám ideggyenge, problémás emberekkel megvívni a napi köröket párkapcsolat gyanánt.

2017. okt. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Igen a nagyszeru applikacio tinder altal tortent az ismerkedes.

Utolso teljesen egyetertek en is igy gondolom de kivitelezni nehezebb tenyleg nem akartam belemenni ..erre irt nekem egy olyan uzenetet h na ez is kifujt (szentem ezzel provokalni akart sikerult is) erre en aki tenyleg csak no akar lenni elmagyarazom h csak jo lett vna szemelyesen talalkozni hiszen neten nem latod a masik ember gesztusait stb. Es belekenyszeritettem magam ezaltal egy olyan helyzetbe h kb en udvarlok es en akarom ot felszedni mert a ferfi kereti magat. Egy ferfi legyen ferfi hivja el a not. Tenyleg nehez olyan ferfit talalni aki tokos.

2017. okt. 2. 13:15
 6/12 anonim ***** válasza:
Ennek az egész tinderezésnek semmi értelme nincs, mert felnőtt embereket butít le tini szintre. Amit csináltatok annak se a nő, se a férfi részéről nincs értelme.
2017. okt. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Megint csak azt tudom erre reagálni, hogy igen vannak ilyenek ( nők is), de azokat pattintani kell...sokan meg nem ilyenek.
2017. okt. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Fura, az ismerőseim között meg mondjuk 5-ből 3 nő legalább 2-3 hétig akarna csak neten ismerkedni, mielőtt találkozna a férfival, miközben számomra (férfiként) az a logikus, hogy max pár nap (1-2, ha sokat írogatunk, 3-4, ha kevesebbet) után kezdeményezem a találkozót. Szerintük ez "letámadós". Szerintem meg felnőtt emberek ne pötyögve akarják már megismerni egymást :D Örülök, hogy azért sokan vannak, veled együtt kérdező, akik hasonlóan gondolkodnak :)
2017. okt. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Es belekenyszeritettem magam ezaltal egy olyan helyzetbe h kb en udvarlok es en akarom ot felszedni mert a ferfi kereti magat. Egy ferfi legyen ferfi hivja el a not. Tenyleg nehez olyan ferfit talalni aki tokos."


nem is csodálkozok rajta hogy nem jött össze a dolog. ez a szánalmas idejét múlt közhely hogy a férfi legyen férfi mert neki kötelessége kezdeményezni. Majd ha átélted a kezdeményezés utáni elutasítás szakaszát, akkor dadogj ilyen baromságokról. Azon meg már csak nevetni tudok hogy a férfi azért fog visszautasítani mert te kezdeményezel nála. Férfi bánja és nem te. Még egy dolgot szeretnék elmondani: ha akarsz valamit, tegyél érte és ne a másiktól várd el csak azért mert a társadalomnál az a divat hogy a férfi így meg úgy.

2017. okt. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha egy ferfi szeretne valamit egy notol (marpedig ha orakat dumakgat vele, akkor valszeg akar), es megse hivja el a ot, akkor ott valszeg az van, h a no nem adta a ferfinek egyertelmuen a tudtara, h most mar o is szivesen talalkozna.

Tudom, h ez ilyen vilagrengeto ujdonsag a nok tobbsege szamara, de a ferfiak sem gondolatolvasok, neten / telefonon egy nagyjabol ismeretlen novel szemben meg foleg nem.

Na most ehhez vedd hozza, h ahany no, annyi tok kulonbozo elkepzeles, h hogyan kell egy ismerkedesnek kineznie.

Az egyik no rogton elkonyvel toketlennek, ha nem hivod el szerinte eleg gyorsan (es talald ki, h nala mi az eleg gyorsan), mig a masik meg rogton levonja a kovetkeztetest, h te is biztos csak meg akarod dugni, azert sietteted, ha tul gyorsan felveted, h most mar talalkozhatnatok (megint, h mi szamit tul gyorsnak, az teljesen random).

Te meg talald ki, h na ez a lenyegeben tok ismeretlen no most epp melyik tipus is - ugy, h lenyegeben egyetlen eselyed van, ha nem sikerult eltalanod a no altal megfelelonek gondolt idopontot, akkor nagy valoszinuseggel buktad. Foleg ha tul koran hivtad el, amikor szerinte meg nem kellett volna,


Ezert eleg gyakran a pasik arra varnak, h mikor kapnak szamukra is egyertelmu visszajelzest, h a masik is komolyan veszi a dolgot.


Ez nem taktikazas, ez egyszeru kommunikacio - ami noi oldalrol fajdalmasan gyakran nem mukodik, mert nagyon sok kislany azt hiszi, h nekik csak annyi a szerepuk, h egyoldaluan fogadjak az udvarlast.

Pedig az meg a klasszikus lanyregenyes idokben se ugy ment, h a no csak fogadta az udvarlast, hanem a kor szokasainak megfeleloen, de ugyanolyan egyertelmuen jelezte is, ha neki is bejott a ferfi. Teszem azt regen ugye leveleztek az emberek, ami azt jelentette, h felvaltva irtak egymasnak.


Szoval ezekben az esetekben rendre nem jatszmazasok vannak, hanem elcseszett kommunikacio. Es mivel az egyszeri ferfi a maga reszerol eleg egyertelmuen ki szokta fejezni az erdeklodeset azzal, h folyamatosan keresi a jot, ezert ezt nagyobb reszt pont a nok szoktak elcseszni - azzal a felkialtassal, h de hat ok a nok, nem az o dolguk egyertelmusiteni a masik szamara a szandekukat.


Dehogynem, ez mindket fel dolga. Mindig is mindket fel dolga volt

2017. okt. 3. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!