Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vártok el tinderen a pasitól hogy írjon?

Figyelt kérdés

Megvan a match, tehát elvileg kölcsönös a szimpátia. Jó oké, időnként talán melléhúz, vagy meggondolja magát, van ilyen is. DE. Miért van az, hogy nem ír vissza a nő? Nem vagyok bunkó, nem vagyok túl nyomulós. Talán megpróbálok valami utalást bedobni az adatlapjára. Ha van mire utalni... és egyáltalán nem erőltetett. Kb 3-4 matchből ha 1-nél sikerült valami párbeszéd félét kicsikarni a nőből...

Ötleteket szívesen fogadok.

24/F


2017. okt. 2. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Én sem írok mindenkinek vissza, aki rámír, mert ez napi 5-10 pasit jelent. Inkább beszélek eggyel normálisan, mint sokkal, de csak felületesen.

21L

2017. okt. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de ez így totál elkeserítő. Mai arány 5 matchből 2-vel dumálok, de ezekből se lesz semmi. Pedig nem olyan rossz a beszélőkém, de pedig valahogy úgy tűnik mégis. :D
2017. okt. 2. 19:47
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem akarnak beszélgetni. Nyugi, nem csak veled, a túlnyomó többséggel ezt csinálják. Csak gyűjtik a matcheket, és nem tudnak leállni vele, mert a pozitív visszajelzés ott van a zsebben állandóan, és ezért csak tolják tolják tovább az alkalmazást. Ahhoz, hogy valami értelmes legyen belőle, energiát kéne befektetni, az meg már nem dívik, nekik csak a kivehető érték kell, beletenni semmit nem hajlandók.

Aztán némelyik rinyál pár sort, hogy hát olyan sok a match, hogy azért nem tud beszélgetni. Érted, szándékosan, tudatosan önmagának okozta ezt a helyzetet, aztán beállítja magát áldozatnak. Ennyi esze van az átlagembernek.

2017. okt. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok de eddig se férfival se nővel nem igazán tudtam elbeszélgetni mert vagy nem ír vissza vagy unalmas. Most van egy férfi aki eléggé érdekelne de válaszra se méltat így azthiszem kezdem megunni ezt az appot. Semmi értelmét nem látom csak a lányok egóját növeli, hogy mennyi pasinak kell. 22/L
2017. okt. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én mindenkinek visszaírok, de jelenleg 16 párból egyetlen egy írt mióta párba álltunk. Nincsenek elvárásaim. Nekem nem gáz a szia, hogy vagy? vagy milyen napod volt?. Azokra lehet írni, visszakérdezni, aztán már elindul a beszélgetés.
2017. okt. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!