Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az érzés? Megőrit!

Figyelt kérdés
Van egy férfi a munkahelyen és ,ha meglátom ,hogy más nővel szóba áll rajtam kívűl ,egyszerűen ideges leszek és le sem bírom venni róluk a szemem,dühít ha csak egy nöhöz is közelít. Legszívesebben olyankor odamennék és beszólnék ,hogy ne beszélgessen senkivel se ,de oda se bírok nézni.Mi ez?
2017. okt. 2. 19:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
Keresd fel a pszichiátriát, talán tudnak segíteni.
2017. okt. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces vagy....
2017. okt. 2. 19:26
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
gondolom féltékenység
2017. okt. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól gondolom, ez a férfi tetszik neked.


Hogyan viselkedik veled? Neki is tetszel?

2017. okt. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ő szingli? Hány éves vagy? Jó féltékeny lehetsz.
2017. okt. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Ez az érzés azt jelenti,hogy Te kevésbé figyelsz a munkádra...


Amiről írsz egyáltalán nem természetes, sőt, beteges. Ha tetszik is Neked, miért ne beszélgethetne más nőkkel is a munkahelyén?Akár még a munkájával kapcsolatban is teheti ezt, nem?


Ha érzi ezt Rajtad még ha esetleg viszonozná is az érdeklődésedet elriasztod.

2017. okt. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Igen jóban vagyunk. És szingli. Kölcsönösen piszkáljuk egymást. És nem tudom eldönteni ,hogy bejövök e neki vagy sem. Egyszerűen feltudnék robbanni ,amikor meglátom őt más nővel. Hogy küzdjem ezt le? Amúgy meg tojok a munkára is ,engem csk ő érdekel.
2017. okt. 2. 19:52
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus, ha ilyen elmebeteg módon féltékenykedsz egy olyan emberre, akihez semmi közöd, akkor kapcsolatban mekkora undorító hárpia lehetsz.. Kezeltesd magad, komolyan.
2017. okt. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nm vagyok elmebeteg,de engem is zavar a dolog. Mit tegyek ez ellen,hogy ez megszűnjön?
2017. okt. 2. 19:58
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk uralkodj az érzéseid felett. Foglald le magad, és ha már munkahelyen vagy, dolgozz, ne a pasit nézd folyton.
2017. okt. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!