Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az igérgető lányokat komolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igérgető lányokat komolyan veszi egyéltalán valaki az életben?

Figyelt kérdés

Hogy van az ilyeneknek egyáltalán társasága? Vagy másnál nem létezik olyan, hogy a szavaknak súlya van?

Van olyan rajtam kívül, aki akár a saját kényelmetlensége ellenére is, de tartja a szavát ahhoz, amit mondott?


2017. okt. 2. 20:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Saját káromra nem követek el semmit. De itt milyen ígérgetésről van szó?
2017. okt. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Itt nem kárról van szó, csupán lustaságról és hanyagságról. De aki ilyen, az ezt nem veszi észre magán, sajnos ez a tapasztalatom és hónapról hónapra csak megerősödik.
2017. okt. 2. 20:10
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ahogy az ígérgető pasikat sem.
2017. okt. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A legrosszabb ***** válasza:
25%
Többek között a munkám vagy a hobbijaim üzérkedése során szoktam észlelni azt a jelenséget, hogy a csajoknak nem nagyon van ÁLLANDÓ baráti társaságuk, azaz egy évek óta összetartó, alig néhány fős "mag", akihez tartoznának, hanem mindig éppen az aktuális kolléganőkkel, sporttársakkal stb. bratyiznak össze, aztán együtt mennek bulizni, szórakozni, kirándulni, de aztán elmúlik ez a "barátság" is, miután valamelyikük eltávozik a cégtől, abbahagyja a tanfolyamot, edzést, bármit. Nem tudom, mi lehet az oka, gondolom bejátszik az is valamilyen szinten, hogy nem szavatartóak, nem lojálisak, de tény, hogy nagyon kevés nőismerősöm van, akik hosszú évek óta egy brancsot alkotnának.
2017. okt. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#4 Ez szomorú. Bár nekem is van pár barátom akikkel mostanság nem tartom a kapcsolatot, igaz nem is nagyon szeretném, mert nem támogatom azt amit csinálnak. Érdekes lenne egy statisztika férfi-női oldalról, hogy kinek mennyi barátja/barátnője van és milyen régóta ismeri őket.
2017. okt. 2. 20:16
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy érdekes, mert én valahogy eddig pasiknál csak azt láttam, hogy persze, régebbi, hosszan tartó barátságaik vannak. Viszont állandóan szidják egymást. Csak valamiért nem akarnak tovább lépni, meg nem jönnek rá, hogy egyébként teljesen normális dolog "kinőni" embereket. Valahogy félnek elhagyni az ilyen lehúzó társaságokat. Én annyi ilyet látok és hallok.

Egyébként sajnos nem jobb a másik véglet sem. Párom sajnos pont az a kategória, aki mindent megcsinál mindenkinek amit megigér. Csak sajnos emiatt nagyon sokan kihasználják és élősködnek rajta. Megigértetnek vele dolgokat, aztán van, hogy fáradtan meló után még szaladgál mindenhova..

2017. okt. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Épp ezért én nagyon meggondolok mindent, amit elvállalok, vagy amire igent mondok. Viszont az az igen általában csak akkor szokott kérsőbb mégsem lenni, ha valami rajtam kívülálló tényező közbejön és sehogy sem tudom megoldani.
2017. okt. 2. 20:24
 8/11 anonim ***** válasza:
Egy dolgot mondj már, amit nem tartottak be.
2017. okt. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ide megyünk, oda megyünk, ez lesz az lesz, és semmi nincs, el van felejtve.
2017. okt. 2. 21:14
 10/11 anonim ***** válasza:
Tegyük fel nincs kedve. Akkor menjen el, és üljön ott pofákat vágva? Az neked sem jó.
2017. okt. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!