Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok hölgyek akik társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok hölgyek akik társkereső oldalakat használtok! Hogy élitek meg, ha barátnőtökre/rokonotokra is ráír ugyanaz a pasi aki nektek is csapná a szelet?

Figyelt kérdés
Egyre többször derül ki utólag, hogy két szingli hasonló korú lány ugyanarra az oldalra regisztrál!

2017. okt. 2. 21:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem csodálkoznék. :"D


A társkeresőnek a nagy számok törvénye a lényege, semmi személyes sincs benne szerintem...


22/N

2017. okt. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem vagyok naiv, tisztában vagyok vele, hogy rajtam kívül aznap még legalább húsz lánynak írt, ahogy én se csak tőle fogadtam levelet. Egy idegenbe fotó, bemutatkozás és néhány sor után lehetetlen belezúgni, esetleg néhány találkozó után kezdek a szimpátiánál, barátságnál mélyebb érzelmeket táplálni egy férfi iránt.

Ha - dacára annak, hogy szimpatikusak voltunk egymásnak chaten - egy másik lány "megelőzött", és vele randizik, kezdeményez kapcsolatot és szexel, akkor lelke rajta. Ebbe beleszólni olyan lenne, mintha egy buliban szólítana le mellettem valaki egy másik lányt, én meg elkezdenék hisztizni, hogy hogy merte, hiszen már rámmosolygott... És hogy a másik lányt ismerem-e vagy se, az már mindegy.

2017. okt. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!