Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 2 méteres férfiként hogyhogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 méteres férfiként hogyhogy nem találok 180 cm-nél magasabb nőket?

Figyelt kérdés

Biztos mindenkinek vannak kedvencei, zsánerei, dolgai amiket nagyon vonzónak tart, legyen szó testalkatról, szemszínről, hajszínről, magasságról, korról, stb-stb.


Nekem csak annyi, hogy nagyon vonzanak a magas lányok. Ha más külső tulajdonságban van is hibája, a szememben azt akkor is simán kompenzálja, ha nagyon magas, legalább 180 cm. Akik életemben egy-két legnagyobb szerelmei voltak lányok, ők mind 180 centinél kezdődtek (és 190-nél végződtek). Én 198 cm magas vagyok.


Amúgy nem vagyok a csajozásban szerencsétlen, vagy ilyesmi. Nyilván nem rúgtam ki még soha az ágyamból sem alacsonyabb lányt. Legutóbb is nem rég ért véget a kapcsolatom egy 165 centis lánnyal. Szóval ezzel nincs gond.

De sokszor azt látom, hogy a magas nők olyan "öntudatosak", önbizalommal teliek, "fancy"-k, magasan hordják az orrukat. Nem mind, de átlagban sokan.


2017. okt. 5. 22:47
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
És én 175 cm-s lányként miért nem találok nálam magasabb pasit? Kb 10-böl 9 alacsonyabb nálam..:D
2017. okt. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Talán mert kevesebben vannak. Én mindőssze 168 cm vagyok, de ha összegyűlik egy női társaság, akkor gyakran tapasztalom, hogy önkéntelenül görnyedek kicsit. Ez sokáig fel se tűnt, aztán rájöttem, hogy azért van, mert ha nem is sokkal, de általában a többiek fölé magasodom és tudat alatt így próbálok beilleszkedni az adott csoportba.
2017. okt. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Talán azért mert rendkívül kevés nő ilyen magas?????
2017. okt. 6. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Gondoltál már arra, hogy esetleg azért, mert meglehetősen ritka a 180 centi feletti nő? Ez neked még nem jutott eszedbe?
2017. okt. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Esetleg kosaras lányok??
2017. okt. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%

Szerinted 100 nőből mennyi van 180 cm felett??? Na ugye, talán 2-3...

Járj el női kosarasok edzésére, mert ott szinte csak ilyenek vannak, iszonyú koncentrációban.

2017. okt. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%

170-ig eccerűbb, afölött már nehzedik valóban.


F/magas, mint te

2017. okt. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Pedig nem ritkák a magas nők manapság, én 185-6 cm körüli srác vagyok, de szinte mindig látok velem egymagas v tőlem magasabb csajokat(magassarkú nélkül), akárhova megyek. Szóval még csak kosár edzésre sem kell menni:)
2017. okt. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!