Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Miért teszitek ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért teszitek ezt?

Figyelt kérdés

Neten elkezdetek levelezni valakivel (mondjuk itt), szépen alakul a dolog, érdekesnek tartod a férfit, amit ki is nyilvánítasz felé. Nagyon korrekt a nő, a férfi is, semmi számonkérés, hogy mikor ír már vissza a másik.


Ennek ellenére konkrétan úgy érzem, szívat azzal, hogy várakoztat a válaszával. Tudom, hogy sokat dolgozik, de este már otthon van, mert nem eljárós típus, introvertált. Napközben egyáltalán nincs időnk levelezni, ezért azt gondolnám, az otthoni dolgai elintézése után feljönne, hogy váltsunk pár levelet. Aztán pár óra múlva folytatja a korábban elküldött fél levelet, és indokokat is sorol fel, hogy miért nem tudott eddig írni. Kezd kicsit felmenni bennem a pumpa, mert azt érzem, hogy én a sor végén vagyok. Persze nem járunk, még nem beszélünk régóta, nem is taliztunk, de ez akkor is frusztráló, mert nagyon egy húron pendülünk.

Évek óta normálisan próbálok ismerkedni és minél korrektebb vagyok, annál nagyobb szívások érnek. Tényleg nem vagyok az a nyomulós, ráakaszkodó típus. Hagyok teret.

Mit tegyek, hogy megőrizzem a hitemet és a bizalmamat, hogy ne legyek én is olyan rinyagép, mint sokan mások itt? Tudni kell, hogy nem surun érdeklődnek felém a nők, voltak már barátnők, de kb. nehéz szülés árán hoz össze a sors pusztán csak egy lehetőséget is az ismerkedésre, ellenére, hogy én tényleg mindent megteszek/megtennék a sikerért. Ezért kezelem nehezen, ha már megint semmi eredménye nem lesz. Tele van a bakancsom azzal, hogy az igaz férfiakat szénné szívatjátok. Miért érdemlem ezt?


2017. okt. 5. 23:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
49%
Nem gondolod, hogy példát vehetnél róla? Lehetne életed, amiben a párkapcsolat plusz, nem pedig az az egyetlen dolog, ami miatt a falat püfölöd?
2017. okt. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Van életem, dolgozom, sportolok, eljárok néha otthonról. Nem érted a kérdést.
2017. okt. 5. 23:40
 3/17 anonim ***** válasza:
51%
Értem. Este nem tudsz mihez kezdeni magaddal, ezért idegbetegen várod, hogy írjon. Mi az, hogy nem veled foglalkozik? Felháborító.
2017. okt. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nope. Lelkesen várom a levelét, mert kedvelem. Kisebb különbség azért ez.
2017. okt. 5. 23:45
 5/17 anonim ***** válasza:
92%
Mi lenne ha elhívnád inkább randizni levélírogatás helyett. Mindjárt meg van oldva a problémád, akár így, akár úgy.
2017. okt. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
73%
Ilyenek ezek a "jányok" sajnos. Nem sok mindennel foglalkoznak komolyan, csak maximum a saját egójukkal. Meg ez az egész internetes kultúra nagyon a legalja. Nem tudom mikor jut el addig a szintig, hogy már normálisan fogják tudni használni az emberek. Sokan nem érzik a súlyát az itt leírt dolgoknak. Pedig itt is emberek kommunikálnak emberekkel. De mégis máshogy kezelik a dolgot. Pedig itt is meg lehet ám bántani a másikat, ugyan úgy éreznek az emberek, mintha szemtől szemben beszélnének. Attól hogy nyomsz egy x-et, ha meguntad a másikat, még ő ugyan úgy létezik. A másikat nem szüntetted meg, csak a kommunikációt rekeszted ki. Mintha személyes beszélgetésnél, a beszéd közepén hirtelen faképnél hagynánk a másikat. Se lezárás, se elköszönés, semmi. Szerintem ez az egész internetes kommunikáció valahogy frusztráltabbá teszi csak az életünket. Nemrég írta egy csaj itt, hogy ő csak nevetni jár fel társkeresőre. Az ilyeneknek csak gratulálni tudok. Csak a másik idejét rabolja vele, meg a kedvét veszi el az egésztől.
2017. okt. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
"Kezd kicsit felmenni bennem a pumpa, mert azt érzem, hogy én a sor végén vagyok."
2017. okt. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A legrosszabb ***** válasza:
75%
Szép lassan kezdheted leépíteni az ismerkedést. Ha annyira érdekelnéd a csajt, még egy röpke félmásodperces lélegzetvételnyi időben is keresne. Keres? Nem. Jó napot! Lépj tovább, bro. Szarj rájuk, nehogy már te alkalmazkodj az ő életükhöz, ők meg mint egy kis puzzle-darabka illesztgetnek a táblájukon hol ide, hol oda. Felesleges beleélnetek magatokat bármiféle ismerkedésbe, főleg azokba, amik interneten kezdődnek. Trágyadomb³.
2017. okt. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
61%

Ha érdekelnéd tényleg keresne, az a baj neki ez unaloműző, kitudja hány pasival csinálja még ezt...

felejtős

2017. okt. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt innen egy levelezőpartnernő, hasonló volt a szitu mint nálad , aztán sok dolga van majd ír sztorival lekoptatott, vagyis nem írt :)

Értem én hogy kell egy lelki szemetes de na...

2017. okt. 6. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!