Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak nekem olyan az ideálom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem olyan az ideálom mint Olly Alexander?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt hallom, hogy a kigyúrt, menő, borostás, férfias palik a favoritok.

Nekem sosem tetszettek, sosem tetszett igazán a klasszikus sármos férfiasság.

Az én idálom kb. olyan mint Olly Alexander. Leszámítva a mainstream stílust. Arc, test minden, számomra az ilyen pasik néznek ki jól.

[link]

[link]


https://www.youtube.com/watch?v=JAG6K1nwuTM és a hangja sem mellékes :P


Itt van pl. David Backam:

[link]

Oké, jól néz ki, tökéletesen, de nem fog el az az érzés, amikor ránézek, hogy ,,azta".


A probléma igazából az, hogy sosem, soha az életbe nem próbálkozott nálam olyan srác, aki ilyen kinézezű... tudom hogy ha lesz válaszoló, biztos le fognak hurrogni hogy milyen nagy problémáim vannak, meg hogy felszínes vagyok, a külsőre megyek, de engem tényleg aggaszt ez, mert sose volt még normális párkapcsolatom, csak kavarások, (nem egyéjszakás), meg 1-2 hónapos rövid kapcsolatok.

Mindig csak a tipikus csajozós pasik próbáltak felszedni. Erős, tömzsi testalkat, nagyképűség, kicsapongó életmód. Tudom ezeknek semmi közük a kinézethez egy normális ember szemében, de én megfigyeltem hogy mégis van.

És mivel érdekel a pszichológia elég sokat olvastam a személyiség és a testalkat összefüggéseiről. Kb. rá nézek valaki ujjaira, körmeire és már tudom milyen fajta ember, és sok tapasztalatom igazolja, nem csak beképzelem. Arra jutottam, hogy mindenki csak szexet akar tőlem, ezért nem foglalkoznak velem az olyan srácok akik nekem tetszenek, csak az ilyen nyomulós állandóan csajozók. Kicsit eltértem a témától, de amúgy is ki akartam írni egy ilyen kérdést...

Én nem vagyok az a típusú ember, hogy pasizok, kezdeményezek, beszélgetek idegenekkel felszabadultan, introvertált vagyok, egyáltalán nem merek kezdeményezni. Nem azért mert nő vagyok, önbizalom gondjaim vannak.


Összefoglalva, mit tegyek, hogy ne ilyen pasikat fogjak ki?

[link]

Hanem ilyeneket:

[link]



Szerény, normális, szép arcú, finom vonások, nem izomagy, tetoválás stílus.



(Egyébként biszex hajlamaim vannak, lehet hogy ezért nem tetszik a férfiasság? De lányba szerintem nem tudnék szerelmes lenni, csak szexuálisan jönnek be, de még nem próbáltam csóknál többet, nézzetek ribinek, de nem vagyok az. Úgy fogalmaztam meg ezt magamban, hogy félig hetero, félig biszex vagyok. Tehát csak 0,5/3-ad részt vagyok leszbikus. Tudom hogy nincs ilyen, de én valahogy így érzem.)


2017. okt. 6. 00:57
 1/9 A kérdező kommentje:
Pár sorosra terveztem, de azért valaki olvassa el. :( 21l
2017. okt. 6. 00:58
 2/9 A kérdező kommentje:
Elég szar képeket linkeltem, de csak írjátok be google-ba hogy Olly Alexander.
2017. okt. 6. 01:01
 3/9 anonim ***** válasza:

hát ja valami még kell legyen a srácban, mert a képek alapján hmm..

ha csúcskategória vagy kicsi az esély, hogy ilyenek próbálkozzanak.

én átmenet vagyok...és ismerek még hasonlóakat

2017. okt. 6. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Tegnap megnéztem ezt a filmet és utána olyan szintű szeretethiányom lett, hogy komolyan elgondokoztam rajta hogy sohase lesz senkim. Sose lesz lelki társam....mi a baj velem ?

Mindjárt sírok. :(

https://www.youtube.com/watch?v=Xa9vggkgZIA

2017. okt. 6. 01:22
 5/9 A kérdező kommentje:
Csúcskategóriától messze állok sajnos, csórón öltözködök, a kinézetem átlagos, de annyira ronda nem vagyok. Kb mint a klipben csaj.
2017. okt. 6. 01:25
 6/9 anonim ***** válasza:

Egy újabb példa arra, hogy mennyire nem számít a kor. Jelen esetben téged már sokan nőnek hívhatnak, annak ellenére, hogy nem tudod mit akarsz, nem tudod ki vagy pontosan, és ez a kérdésed egy sokkal fiatalabb tinilány elképzelésére adott okot, mint aki valójában írta.

Egyébként mosolyogtam rajta. Olyan aranyos.

Mi a helyzet a lapátkezű gitárosokról? A művészekbek általában finom mozdulataik, hosszú ujjaik vannak. Mégis akadnak olyanok, akiket autószetelőként képzelnél el maximum.

2017. okt. 6. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mosolyogtál, olyan aranyos. Tudod, azért írtam ki a kérdést, hogy közöljem a problémámat, nem azért hogy játsszam a felnőtt nőt. Amúgy nem érzem magam annak, nem is vagyok az, és nem is szeretnék még az lenni. Ez a problémám. Ha nem tudsz segíteni, vagy valami elgondolkodtatót írni, akkor kár volt megemelni az ujjaidat.
2017. okt. 6. 02:55
 8/9 anonim ***** válasza:
Figyelj ez a srác meleg. Buksz a buza pasika? :D értem, hogy tetszik benne a kisfiús báj, amúgy azt én is szeretem, de ő csak egy agyon drogozott pasi. En is átlagos pasikat kedvelem akikbe van valami különleges. Edgy olyan fiú volt aki olyan volt, ő viszont hát elég balhés srác volt. Álatalába az ilyen művészlélek különleges pasik nem túl egyszerűek.
2017. okt. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha jól értem akkor az a probléma, hogy van egy ideálod, de ilyen srác nem próbálkozik nálad és ez bánt, zaklat téged. Meddig fog ez tartani nálad? 40 évig?

Én is tudok olyan nőket akik tetszenének vagy tetszettek nekem és nem lett olyan barátnőm. De nem érdekel, nem ostorozom ezen magam.

2017. okt. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!