Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyenek a mai lányok többségben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyenek a mai lányok többségben?

Figyelt kérdés

Lehet általánosítani

https://www.youtube.com/watch?v=Goy7tpSgCIc&feature=youtu.be



2017. okt. 6. 09:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem mind ilyen. Ezeken mondjuk nem lepődtem meg. Ránézésre is látszik, hogy mire lehet számítani tőlük.

Nálam egyébként nem is az ilyenek okoznak csalódást. Hanem amikor a teljesen szolid, egyszerűnek, rendesnek tűnőről kiderülnek dolgok.

De vannak akikkel lehet normálisan beszélgetni, értekezni és nem ilyen buta ptsa akin már átment a fál város.

2017. okt. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
8%

Miért megint a BMW... már boldog boldogtalan bmw-vel jár.

Igazából nem hiszem hogy bármi értelme volt ennek a videónak. A töltött káposzta receptjét még soha nem is olvastam el nem hogy fejből tudjam ezen én is lazán megbuktam volna. Viszont szerintem az kitűnt a "felmérésből" hogy a bmw egy lány száját sem hagyta el. Szerintem ezt a sztereotípiát ideje lenne hanyagolni.

Ettől még tény hogy sok 20-on éves lány nem gyakran főz (hisz otthon vannak a szülők megcsinálják) aki mégis az minek jegyezné meg a recepteket? Én is egy csomó ételt készítettem már de fejből a palacsintán és a piskótán kívül nem sok minden menne hisz ha főzök előkapom a telefonom és megkeresem a nekem szimpatikus receptet az interneten. Nem is értem emberek miért kapcsolják össze a háziasságot és főzni tudást a receptek fejből felmondásával. Ezen felül a videó bemutatta a bulizó fiatalok világát. És azt jól is csinálta. A kommunikációs készsége a fiúknak kb 0 volt a csajok meg vihorásztak és a legtipikusabb válaszokat adták.

Arra hogy messzemenő következtetéseket vonjunk le 10 fiatalnál többre lenne szükség és a teljes vágatlan verzióra.

Nekem ennyi a véleményem.

2017. okt. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nagyon sok számító van,a szolídabbak közt is,mondom nőként.Tehát aki a más jó indulatára alapoz,érdek alapon barátkozik/pasizik,stb. Teszem azt összejön egy apja korú pasival,akin azért látszik,hogy nem egy gyári munkás. Leggyakoribb esetben itt pénzről van szó.
2017. okt. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Többségben buták. De szerencsére mindegyik azt hiszi, hogy ő a másik csoporthoz tartozik :D
2017. okt. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A video szerintem nem is volt annyira szörnyű. Mondjuk a palacsinta receptje liszt nélkül de vajjal, az azért erős volt. De ezek még nem is a krémek krémje voltak, a szőke kivételével látszik, hogy viszonylag normális arcok.

A szőke csaj az már eléggé sántít nálam. Mondjuk milyenek? Kommunikálni nyelvhelyességi szempontból nem tudnak, - bár lehet ezt nem egy bepityókázott interjú alapján kéne eldönteni. De felszínesek, igénytelenek és buták.

Sajnos...

2017. okt. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak dug ásra valók semmi egyéb jó tulajdonságuk nincs. Eldobható felszínes buta,de ennek ellenére igényekben egoban fellegekben járó a többség.
2017. okt. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6-os, némileg tévedsz. Vannak a szintjükhöz való férfiak akiknek ezek a nők tökéletesen megfelelnek.
2017. okt. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Páran leírták a Nagy igazságot sajnos...
2017. okt. 7. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!