Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek a fájdalmammal?

Figyelt kérdés

Van ez a lány aki tetszik, de nem akar velem szóba állni, nem akar velem beszélni semmilyen formában. Nem reagál az üzeneteimre. Ez nagyon nagy fájdalmat okoz nekem.

Mit tudnátok tanácsolni, hogy csillapodjon a fájdalom? Lelkileg megvisel ez az egész.



2017. okt. 6. 11:42
 1/8 anonim ***** válasza:

nálam is volt hasonló, mondjuk mi beszéltünk még kicsit és normálisan megbeszéltük, hogy ez esélytelen közöttünk


foglald el magadat mással, felesleges olyan busz után futnod ami elment már

2017. okt. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Felejtsd el, mert vannak egyrészt más csajok is a világon, másrészt csak a magad sorsát nehezíted meg...
2017. okt. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyszerűen ne idealizáld, ne tulajdoníts nagy jelentőséget egy nem túl jelentős dolognak.
2017. okt. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Éld meg és engedd el.
2017. okt. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az a lány nem tökéletes, nem egy földreszállt angyal, neki is vannak hibái, lehet hogy még durva perverziói is. Ne kezeld úgy mint a legtökéletesebb lényt az univerzumban és ismerd be, hogy nem éri meg, hogy hülyét csinálj magadból miatta, vagy szenvedj érte. Engedd el, majd lesz másik.
2017. okt. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem kezelem tökéletes lényként. Senki sem tökéletes, el tudom fogadni mindennel együtt, ha komolyan venne és őszintén beszélgethetnénk.
2017. okt. 6. 14:49
 7/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Legyen már önbecsülésed bakker. Ez magaddal szemben nagyon lealacsonyító, hogy vágyakozol olyan lány után akit nem érdekelsz.

És, hogy ennyire megvisel lelkileg...hát azt a részét meg tudom érteni, hogy az egódat piszkálja de azt, hogy fájdalmaid vannak emiatt az nekem furcsa.

2017. okt. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem van olyan pasi akivel nem akarok beszélni semmilyen formàban .Egyszerűen nem jön be .Ne keseregj nyilvàn nem ő az igazi .Lép tul rajta és felejsd el és add meg annak a lehetőségét hogy megtslàljon az igazi akinek kellessz majd.
2017. okt. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!