Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Találhatok úgy barátnőt hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találhatok úgy barátnőt hogy fontos nekem hogy jobb legyen nálam mert nekem fontos hogy fel tudjak nézni rá?

Figyelt kérdés
2017. okt. 6. 14:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ez másoknál pont önbizalomhiányt vált ki ha a társ úgymond jobb. Egy kapcsolatban mindkét félnek egyenértékűnek kellene lennie szerintem mert ha ezt a másik fél megérzi, hogy jobb nem biztos ,hogy eléggé vonzódna hozzád.

Úgy is fellehet nézni valakire , hogy nem magaddal hasonlítod , hanem olyan dolgot kötsz hozzá ami megbecsülendő benne ezáltal értékes lesz számodra.

2017. okt. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az, hogy felnézek a páromra nem egyenlő azzal, hogy jobb nálam. Én felnézek a páromra, mert a jég hátán is megélne, mindent egyedül épített fel stb. Viszont tudom, hogy mellé gyakran hisztis, meg hagyja, hogy az emberek élősködjenek rajta. Tehát van negatív és pozitív is, a jó tulajdonságaira felnézek, a rosszakat meg próbálom tolerálni. Ettől nem gondolom rosszabb embernek, vagy kevesebbnek mint én, de jobbnak sem.

Plusz egy kapcsolat nem működőképes, ha az egyik fél "rosszabbnak" érzi magát a párjánál. Mert jönni fog a féltékenység, a "mi van, ha talál jobbat?" stb. Egy ilyen kapcsolat soha nem fog működni.

2017. okt. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!