Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők minimum milyen fizetést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők minimum milyen fizetést várnak el egy férfitől?

Figyelt kérdés
Jelenleg nettó 440 ft a fizetésem, ez vajon elégnek számít?
2017. okt. 6. 14:33
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Kit érdekel, hogy mit várnak el?
2017. okt. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én személyszerint annyit, hogy el tudja tartani magát.

Mások nettó 500-at.

Mi értelme ennek a kérdésnek? :D Az a releváns, hogy a neked tetsző nő mit gondol erről, az nem, hogy mi mit gondolunk.

2017. okt. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
10%
A netto 440 bőven elég idehaza messze átlag feletti! A lényeg hogy virítsd is ,hogy van ,jó kocsi márkás ruhák ,drága üdülések ami kell ,és ha csajozol ne légy smucig.Sorba fognak állni a jelentkezők.
2017. okt. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém azt mondta, hogy a híd alatt is kitart mellettem szóval :'D
2017. okt. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Jelenleg a parom netto 180-at keres + tulorak + egyeb juttatasok, szoval 200 valamennyi korul jon ki altalaban. A netto 440 mar egeszen jo. Nekem is netto 400 a celom sajat bevetelnek, afelett mar akar gyereket is vallalnek. A ferfi fizetese annyira erdekel, hogy ne kelljen eltartani es tudja fizetni a programok felet, ami ne azt jelentse, hogy egy parizeres kenyeres piknik meg nem viszi anyagi csodbe :DD Szoval erted. En szeretek eljarkalni varoson belul, azon kivul es akar orszagon kivul is neha ide-oda, akinek ez nem fer bele anyagilag, azzal nem tudnek tartalmas kapcsolatot elni, moziba elmegyek egyedul is siman, ahhoz nem kell ferfi.
2017. okt. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az utóbbi években csak női főnökeim voltak, úgyhogy férfiaktól nem vártam el a fizetést.
2017. okt. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%
Én 530nettó + cafeteria. (informatikus vagyok, 30f)
2017. okt. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
El tudja magát tartani, vagy minimum a közös költségeinkbe bele tudjon adni. Ennyi. Meg valamennyit tudjon félrerakni a saját kis hobbijaira, vagy esetleg egy közös programra.
2017. okt. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

440 az bőven jó. Nem sokan keresnek ennyit.

De ha egy nőnek ez nem lenne elég akkor szépen ott kell hagyni és keresni mást:)

2017. okt. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
440 forint az elég kevés :(
2017. okt. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!