Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kellene viselkednem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kellene viselkednem hogy biztos tetszek neki?

Figyelt kérdés
Elvileg tetszem a pasinak, akivel netes társkeresőn megismerkedtem. De félek a találkozótól, hogy élőben nem fogok neki tetszeni, első sorban a személyiségem miatt. Ugyanis kissé félénk típusú lány vagyok, de lehet erőltetettnek hangzik a beszédem, vagy nem arról beszélek amiről kellene. Hogy ha ezzel a pasival se jön össze semmi, akkor azt jelenti, hogy semmit én érek, és senkinek se fogok soha kelleni.
2017. okt. 6. 17:52
 1/5 A kérdező kommentje:
Napok óta azon jár az agyam, hogy jobb lenne ha nem beszélnék vele többet, mert úgy se fogok neki tetszeni. Már aludni se tudok normálisan, ideges vagyok.
2017. okt. 6. 17:55
 2/5 anonim ***** válasza:
Ahogy alapból is viselkednél. Jesszus... Ha valakinek csak akkor tetszel, ha az általa elvárt módon viselkedsz, akkor az régen felejtős dolog. Utálom az ilyen kérdésket. Senki ne változzon meg senkinek a kedvéért, pláne egy randi miatt ne játssza meg magát. Mert előbb-utóbb úgy is kibukik, hogy nem olyan vagy. Inkább pár hónap múlva menjetek szét mikor már érzelmek vannak? Az kinek lenne jó?
2017. okt. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Megírtam neki, hogy félénk, csendesebb ember vagyok, de nem írt rá semmit.
2017. okt. 6. 18:05
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne parazz varj egy kicsit! Ha igy is tetszel neki, akkor örülj neki!

F.

2017. okt. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Érdekes ên pont az ellenkezőjét tapasztaltam .Volt olyan pasi akinek a csendesebb nők jönnek be .Sztem ne paràzz .
2017. okt. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!