Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért fura hogy diszkóba nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fura hogy diszkóba nem csajozok?

Figyelt kérdés
Amúgy se vagyok nagy csajozós,én egy átlagos,kedves,érzelmes,csendes lányt tudok magam mellett elképezni,aki nem bulizos.Én se vagyok az,de időként elmegyek a barátaimmal,bár különösen nem hozz lázba.Nekik érthetetlen hogy én nem állok ott neki flörtölni,ismerkedni,de alapból introvertált vagyok,meg ismertem meg buliban lányt,de szerencsétlen elég nagy értelmi képességekkel rendelkezett,ha helyben nem találok olyan lányt egyenlőre aki olyan amilyet akarok,miért hiszik azt hogy majd pont buliban ?
2017. okt. 6. 20:22
 1/3 anonim ***** válasza:
discoba menni évente én is elmegyek 2 szer egy csapattal de én jobban fékltem a fülem:)
2017. okt. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én meg abszolút nem csajozok.

Nem is tudok!

2017. okt. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mert a discozás célja a csajozás, pasizás. A "szórakozás" "buli" fedőszövegeket ne vedd be, ha ilyet akar valaki, máshova megy, ismert társaságba
2017. okt. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!