Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 20 és 30 éves férfiakat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MikeXxX kérdése:

20 és 30 éves férfiakat kérdezném ti hogy látjátok manapság a nők mennyire szeretnének gyereket?

Figyelt kérdés
Én is férfi vagyok ! Pusztán kiváncsi vagyok ki hogy látja !
2017. okt. 6. 21:17
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
20 és 3o éves korosztály bocsi *
2017. okt. 6. 21:18
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Változó. Ismerek olyat, aki 20 sincs, de már a 3. jön. ÉS olyat is, aki 30+, de még nincs rá készen. De minden nő akar egyszer gyereket, szóval a kárdés inkább az időpont.
2017. okt. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Köreimben 50% már babázik. Ezek a 24-28 közöttiek. Általánosságban elmondható, h előbb a feltételeket akarják megteremteni(saját lakás v ház), aztán jön a családalapítás.
2017. okt. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A legrosszabb ***** válasza:
34%
25 éves korukig egyáltalán, 30 éves korukig nem igazán, legfeljebb akkor, ha a hapsijuk valami nagyon jóképű, nagyon jó állással rendelkező tag és már 15-16 éves koruk óta együtt vannak.
2017. okt. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Volt osztálytársaim kb felének 25-28 évesen született gyereke. Nagy részüknek 30 évesen. Párnak 30 éves kor felett sincs még. Én 31 vagyok, csak most találtam meg a páromat, akivel családot tervezünk. Különben szerettem volna már korábban is. Ismerek pár nőt, akiknek közel 40 felé sincsen gyerekük, sokan kötülük nem is akarnak, jól érzik magukat egyedül. Tehát a többség azért kb 30 éves korig akar gyereket.

Nő vagyok, bocsi...

2017. okt. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem akar minden nő gyereket.
2017. okt. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Túlságosan is. Mármint olyanok is, akiknek amúgy maguktól nem lenne sok indíttatásuk, csak hát a társadalmi elvárás meg hasonlók... és aki bizonytalan, többnyire az is inkább belevág, mondván, hogy "majd megjön a kedve közben". Hát, általában nem.

Nagyon kevesen merik felvállalni, hogy inkább nem szeretnének gyereket, mint igen.

2017. okt. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
akarni akarnak legtöbben de kicsit divat lett ez a "legyen meg mindene a gyereknek" meg hát rengeteg a labilis kapcsolat....
2017. okt. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy nem a nőket kérdezed meg erről, ez viszont sokat elárul rólad.
2017. okt. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
9# Fel tettem nőknek is . Na akkor ez most mit árul el neked ó nagy tudós ?
2017. okt. 8. 01:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!