Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire jön be a lányoknak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jön be a lányoknak, ha hasonlítok Niels Bohr-ra?

Figyelt kérdés
Mármint külsőre, nem tudásra.
2017. okt. 6. 22:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Először is az a kérdés, hogy tudják-e ki az a Niels Bohr. (Mielőtt leszólnának, nem sértésnek szántam, csak az a tapasztalatom, hogy az emberek jó része nem tudja ki volt ő)
2017. okt. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Pedig tudásra durvább lenne :D
2017. okt. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%
Nem tudom ki az a Niels Bohr, azt hittem valami modern híresség, de a Google képek alapján nem éppen :D Nekem tetszik arcra. Kicsit olyan szépfiús-okosfiús, de még nem a bosszantó értelemben véve.
2017. okt. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A lányok jobban ismerik a sorozatokban (stb.) játszó színészeket, mint egy Niels Bohrt.
2017. okt. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4,, ha ez megnyugtat, én őket sem ismerem. Azért is gondoltam, hogy talán egy közülük :D 3-as voltam
2017. okt. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én tudom ki volt Niels Bohr, csak azt nem tudom, hogy nézett ki :D. Sosem érdekelt annyira a tudósok arca, hogy jobban megnézzem, ha volt is kép róla a könyvben, átfutottam rajta. Csak azt a néhány tudós ismerem fel képről, akiket sokszor mutatnak, pl. Einstein.
2017. okt. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejönne.
2017. okt. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!