Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondoltok erröl a cikkröl?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erröl a cikkröl?

Figyelt kérdés
[link]
2017. okt. 7. 01:44
 1/7 anonim ***** válasza:
velvet.hu ... ne már...
2017. okt. 7. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát bizonyos szemszögből van benne valami. Legalábbis nekem is hasonló a mentalitásom, a prostizást kivéve.
2017. okt. 7. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A velvetnél már csak a blikk rúzs hitelesebb...😂😂😂
2017. okt. 7. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ÁMEN!


Már én is feldolgoztam hogy egy csicska vagyok.


Szerintem van még egy másik stratégia, mégpedig az hogy keres az ember egy szép fiatal lányt és gyorsan teherbe ejti.

Nyilván ez sem garancia, de jóeséllyel leélheted az életed különösebb frusztráltság nélkül.

2017. okt. 7. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szánalmas---
2017. okt. 7. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy dologgal értek egyet a cikkből. A férfiak nagyon sokszor szidják és hibáztatják azokat a nőket a saját sikertelenségükért, akiknek vannak igényeik egy párkapcsolatban. Nem anyagiakra gondolok itt első sorban. Én például felvállalom, hogy nem jönnék össze ecsetfejű, csőgatyás sráccal, nem jönnék össze elhízott emberrel, vagy lusta emberrel aki kerüli a munkát. Aztán jönnek a kommentek, hogy "mert ki lennél te, hogy ilyen igényeid vannak?" stb. És sok pasi tényleg azt hiszi, hogy az ilyen nőkkel van a baj, és nem velük. Szerintem mindenkinek arra kéne törekedni, hogy a legtöbbet hozza ki magából, nem pedig arra, hogy mások lejjebb adják az igényeiket és neki is jusson valaki...
2017. okt. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Thillmin válasza:
Azzal egyetértek, hogy helyénvaló dolog az önkritika, ill. az, ha tudod, hol a helyed. Mégsem kellett volna a cikk írójának ennyire fölényeskednie, mert neki is lenne mire szerénynek lennie. Pl. arra, hogy nincs egy egészséges önértékelése. Ő nem csak a lehetetlen kihívásokat kerüli, hanem az összeset! A küzdeni nem akarás mióta erény?! Mert ha mondjuk hajlandó lett volna ismerkedni a saját súlycsoportjának megfelelő nőkkel, talán talált volna maga mellé egy középkorú, kissé molett hölgyet, aki szereti őt, akinek a kedvesség a pasi részéről nem csak bullshit.
2019. júl. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!