Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderen mért mindig a dagadt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen mért mindig a dagadt lányok találnak meg?

Figyelt kérdés

Én mindenkit jobbra húzok, még a hirdetéseket is. 10ből 9szer kövér/elhízott/túlsúlyos lányokkal van match. Pedig én a vékony nagy mellűeket szeretem. Honnan van ilyen sok felhízlalt nő? Mért mindig csak nekik tetszem tinderen, amikor a valóságban átlagos/vékony lányoknak jövök be?

30F



2017. okt. 7. 08:57
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
97%
Ha te a valóságban bejössz az átlagos, vékony lányoknak, mit keresel tinderen?
2017. okt. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Növelem a szortimentet.
2017. okt. 7. 09:01
 3/23 anonim ***** válasza:
98%
Ott rontod el, hogy nem érted magát az alkalmazást... Talán csak a vékony nagymellűeket kéne jobbra húzni, akik tetszenek, nem gondolod? Most előrébb vagy azzal, hogy matchelsz azokkal, akik nem kellenek neked? Hol van ebben a logika? Még ha valaki úgy húzogat mindenkit jobbra, hogy mindegy neki hogy néz ki, csak akadjon valaki, azt még valahol megértem, de te ezek alapján simán csak ostobának tűnsz...
2017. okt. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Nincs nekem időm minden nőt egyenként nézegetni. Gondoltam, majd utána selejtezek, de nem gondoltam, hogy ennyi a lomtalanításra váró emberi hulladék.
2017. okt. 7. 09:04
 5/23 anonim ***** válasza:
84%
Talán mert a kövér nők az egyetlenek akik hozzád hasonlóan mindenkit jobbra húznak
2017. okt. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
97%

similis simili gaudet, ahogy a művelt latin mondja.


de hogy te is megértsd: suba subához, guba gubához.

2017. okt. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
98%

Elsőre még valahol próbáltam érteni a problémád, de az utolsó kommentedtől felfordult a gyomrom

Nálad még szegény kövér nők is csak sokkal jobbat érdemelnek

2017. okt. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
97%
Talán azért, mert csak nekik jössz be? Ha élőben vékony lányokkal szokták ismekedni, akkor gondolom képen ronda vagy.
2017. okt. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
97%
szerintem ne etessük tovább...
2017. okt. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Azok a keresőszavak :DD

Kösz kérdező.

2017. okt. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!