Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gondolja itt sok alacson...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja itt sok alacsony és nagyon kövér férfi hogy nem lehet majd párja amikor a szeretet nem magasság és testsúly függvénye?

Figyelt kérdés
2017. okt. 8. 19:19
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
45%
mert igazuk van :D ne hitegesd már őket fölöslegesen :D
2017. okt. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Hogy lenne már igazuk.....
2017. okt. 8. 19:21
 3/32 anonim ***** válasza:
63%
Mert egy alacsony, KOMPLEXUSOS, dagadt csávóval, aki nem képes befejezni a zabálást, és heti max 1x lejárni edzeni, a kutya se akar lenni. mert nem csak a külseje visszataszító, de jön a többi: lusta, tohonya, gusztustalan..:D
2017. okt. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
94%

Azért mert egy bizonyos súly fölött és magasság alatt drasztikusan csökken azok száma akikben fel tudják gyújtani a vágyat. Egyszerűen a szélsőségek sok embert taszítanak. Ezt el kell tudni fogadni. A szeretet nem a külsőségek függvénye de a vágy és sokszor a szerelem igenis függ ezektől. Ezt tagadni sem lehet. De tény hogy vannak akik ezeket a dolgokat el tudják fogadni csak ezeket a nőket nehéz megtalálni főleg hogy sok negatív külső tulajdonsággal/tulajdonságokkal rendelkező férfi elveszti az önbizalmát negatív lesz és szomorú. Ezek még tovább rontják az esélyeiket.

Bármikor aláírom hogy vannak boldog párkapcsolatban kövér és/vagy alacsony férfiak. Sokan. De ez sokszor a vakszerencsén múlik és az nem mindenkinek kedvez.

2017. okt. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
Alacsony és nagyon kövér pasi? Nem túl jó kilátások pártalálás szempontjából de talán mem reménytelen eset.
2017. okt. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
56%

Én mint "nagyon kövér" (habár nem extrém módon, de lenne mit leadni), saját véleményem írom le: Lehetni lehet, csak nem fog sokáig tartani, mert nem tudom magam elfogadni így, emiatt gátlásos vagyok, nem tudok spontán lenni és végig az jár a fejemben, hogy meg fog csalni és még csak nem is vethetem a szemére, mert más is ezt tenné. Járok mozogni, teszek ellene, de reménytelen. Remélem, ha elérem az ideális súlyom + 10 kg akkor már talán vonzónak fognak látni ezen a téren. Pontosabban én magam...


Az alacsonyakat viszont én megértem (igaz én magas vagyok), mert azon nem lehet változtatni. Igazságtalan az élettől, hogy kb. ad egy alapmaasságot aztán vitézkedj azzal és viseld el, hogy az átlagmagas emberenek is csak a válláig érsz. Csoda, hogy ennyi a hatalommániás alacsony ember? Rossz az amikor valami adottságod kevesebb, mint az átlag. Magasság, mellméret, péniszméret stb. sok ilyen van.

2017. okt. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
11%

" aki nem képes befejezni a zabálást, és heti max 1x lejárni edzeni"


Gratulálok, hogy szerinted aki kövér, az csak azért lehet, mert zabál.


A kérdésre válaszolva meg mindenki találhat párt, aki akar.


22/N

2017. okt. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
52%
Nehogy már támogassuk az elhízást... Ez kb olyan, mint mikor a ducibb nőknek nyomják le a torkán, hogy "Neeeem, nehogy elmenj ezdeni, hát minden nő úgy tökéletes ahogy van. Nehogy változtass bármin, is fogadd el magad ahogy vagy b.zmeg." Soha senkit nem aláznék meg a súlya miatt, de nálam az elhízás kizáró tényező, mert ez egy olyan dolog, amin lehet változtatni. Nem is a súllyal vagy a kinézettel van itt a probléma, hanem a lustasággal és a belenyugvással. Én nem azt mondom, hogy ezek az emberek nem szerethetők, egyszerűen csak szerintem az egészségnél nincs vonzóbb.
2017. okt. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
45%
Na igen, meg sajnos az elhízás nagyon gyakran együtt jár sok sok lelki gonddal és komplexussal, amik ellehetetlenítik a kapcsolatot.
2017. okt. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
50%

Hiaba szepititek, a koverseg igen, LEGTOBB esetben a szar taplalkozas es a tohonya lustasag eredmenye. Nem, nem pajzsmirigy beteg 10 kover emberbol 9, es meg aki az, az is kordaban tudna tartani gyogyszerrel, normalis etkezessel es sporttal.

De a kover emberek kulsore se vonzoak, szoval igazabol semmit nem oszt vagy szoroz, hogy ki miert, miota, meddig kover.

2017. okt. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!