Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, kezdenétek egy tipikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, kezdenétek egy tipikus jófiúval?

Figyelt kérdés
Egy mintagyerekről van szó, nem bulizik, nem iszik alkoholt, nem cigizik, mérnöki karon tanul, mellette dolgozik, segíti szüleit pénzzel, házimunkából kiveszi részét, mindig kedves, jóindulatú segítőkész, értelmes és ráadásul jóképű is. Az ilyen nem túlzás egy kicsit? Nem hiányolnátok benne a "rosszfiút"?
2017. okt. 8. 21:43
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
93%
Nem hiányolnám. Ha van mellé önbizalma, humora és kiállása, akkor tökéletes egy ilyen férfi. A "jófiúkkal" nekem csak az szokott lenni a bajom, hogy mások seggének nyalásán kívül semmi önálló dologra nem képesek. És egyértelműen nincsenek a helyzet magaslatán az életükben, de még egy nővel szemben sem. Az általad leírt dolgokkal ez nem szükségszerűen jár együtt. Nem kell ahhoz egy pipogya férfiat fäsznak lenni, hogy valaki rendes legyen. Sem benyalni egy nőnek.
2017. okt. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
92%
Már kezdtem, és azóta is tart.
2017. okt. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
77%

Nem hiányolnám a rosszfiút, én "sajnos" csinos lányként gyakran botlok olyan pasikba, akik csak a testemet akarják. Azokat a srácokat értékelem csak, akiket leírtál :)

21L

2017. okt. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
96%

Attól függ. A jófiút annyi mindennel keverik itt a fórumon.. Többnyire a visszahúzódó tejbetök anyu pici fiaival.

Egyébként én személy szerit nem, mert nem illene hozzám. Én igénylem hétvégén az 1-2 sört a párommal, meg a közös cigit a reggeli kávé mellé. Én felvállalom, hogy nekem a rosszfiús stílus jobban bejön. Természetesen a jóindulat, a segítőkészség, kedvesség alap dolog, de ez megvan rengeteg nem kifejezetten jófiú pasiban is. De ez csak az én személyes preferenciám, természetesen az, hogy dolgozik, suliba jár stb nagyon imponáló tulajdonságok.

2017. okt. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
70%

Kérdésre: Igen.


Kérdésem: Ezen az oldalon mindenki csak mérnöknek tanul? :D Az országnak nincs szüksége ennyi mérnökre.

2017. okt. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Igen, kezdenék. Csak ő meg nem engem választana...
2017. okt. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
43%

Na szóval, az itteni lányok most leírják, hogy te vagy számokra a tökéletes férfi, minden megvan benned amit keresnek egy férfiban.

Szóval ezek szerint nap mint nap ostromolnak téged a nők, legalább 15 telefonszámot kapsz és a lányismerőseid akik ismernek valamennyire, 70%-uk titokban téged akar és gyakran kapod tőlük a szerelmi vallomásokat.


Ha ez mégsem így van akkor pont annyira kell komolyan venni az itteni lányok tanácsait vagy meglátásait ilyen kérdéseknél.

A legtöbbjük egyik suttyó baromról a másikra pattan és itt kérdezgeti, hogy hol vannak a normális férfiak.

2017. okt. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
55%
#7 Identitás zavarod van? Lányoknak szólt a kérdés.
2017. okt. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Jag, azért különbség van rosszfiús stílus és suttyó barom között szerintem. Mondjuk az állításodat nem tudom megcáfolni, aki itt kérdezgeti, hogy hol vannak a normális pasik, az valószínűleg tényleg egyik öléből ül a másikéba. Viszont ez az itt válaszoló nők 10%-a. Mondjuk azt se tudom én minek válaszolok ilyen kérdésekre, ha van párom és úgy is hozzá hasonlítok mindenkit, de csak egy vélemény az enyém is.
2017. okt. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Ha az agyban dominans,igen.
2017. okt. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!