Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsoltok ezzel a lánnyal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Randi után mikor rákérdeztem, hogy akar-e folytatást csak lehajtotta a fejét és nem válaszolt. Végül mondta, hogy oké. Azóta ismerkedünk de mintha nem lenne túl lelkes, bármit mondok unottan reagál.
2017. okt. 9. 16:48
 1/6 anonim ***** válasza:
szard le.
2017. okt. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezek szerint nem akar folytatást. Rejtély megoldva :D Keress mást :)
2017. okt. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne erőltesd, ne csinálj hülyét magadból. Engedd el. Azzal randizz tovább, aki az első randi után alig várja, hogy újra lásson téged (és persze te is őt). Ez így nem tűnik egy szép kapcsolat kezdetének sajnos. Sok sikert,
2017. okt. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
63%

Velem is ez volt múltkor. A csaj nem volt lelkes és sokszor az utolsó pillanatban mondta le a talit. Én ezt megelégeltem és írtam neki egy üzenetet, hogy elkezdtem mással ismerkedni és kezd komolyabbra fordulni és úgy lenne a korrekt ha mi nem folytatnánk az ismerkedést.

Persze kamu volt, hogy mással is ismerkedtem de legalább emelt fővel távoztam.

2017. okt. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez se lesz életed nője.

Szép lassan szívódj fel, és keress jobbat.

2017. okt. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2017. okt. 9. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!