Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy 19 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy 19 évesen meg nem volt párkapcsolatom?

Figyelt kérdés
Körülöttem mindenki több éve van együtt a párjával, nekem meg sehogy nem akar összejönni a dolog. Tudom, hogy nem szép, de kezdek féltékeny lenni a barátnőimre/barátaimra. :( Nem az a bajom, hogy jelenleg nincs párkapcsolatom hanem, hogy soha nem is volt. Nem tudom mi az a szerelem, nem tudom hogy működik egy párkapcsolat, mert nem adatott meg soha, hogy megtapasztaljam. Valaki van vagy volt hasonló cipőben mint én? 19/l

2017. okt. 9. 22:43
1 2
 1/14 anonim válasza:
Én is 18/f és még szerintem leszünk páran .
2017. okt. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Jelen, ugyancsak 18/f.
2017. okt. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nyilván vannak, akik hasonló cipőben járnak, ha csak abból indulok ki, hogy pasi részről napi átlag 3 ilyen kérdés kerül ide ki. Ne aggódj, privátokkal is meg fognak találni :)

Amúgy meg no para... nem vagy lekésve semmiről. Legyél nyitott az új emberekkel való ismerkedésre, és előbb-utóbb találni fogsz magadnak valakit.

22/F

2017. okt. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ahogy a körülötted lévő párokra irigykedsz, úrrá lesz rajtad a görcsösség, hogy neked is minden áron pasi kell. Ha meg valaki görcsösen keresi a párját, az nem fogja megtalálni, ezt tudjuk. Szóval ez egy ördögi kör.
2017. okt. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Most majd lesz mibol valogatnod, 1 percen belul legalabb 2000 uzenetet kapsz elkeseredett ven szuzektol.
2017. okt. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
En is hasonloan vagyok sajnos 20/l
2017. okt. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A legrosszabb ***** válasza:
Mert csak.
2017. okt. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

én ide is ki merem írni, hogy van vki hasonló cipőben...


a sok nyomi ellenére csak azért is válaszolni fogok...és pedig itt


igen velem is ez van, hogy mindenki eltépett mellettem én meg vmire nem figyeltem v nem érdekelt nem tudom de nem volt senkim eddig és kezd zavarni


félni nem félek mert egynek elmegyek de én is azt a furcsaságot tapasztalom, hogy a haveri kör központjaként mégis egyedül vagyok..


tudja bánat mi ez de fura 24 évesen az tuttis


majd lesz vhogy

2017. okt. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Noblesse Oblige ***** válasza:

Voltam ilyen cipőben. 20 évesen ismertem meg a barátom. Előtte nem volt senkim.

Az okok összetettek voltak. De a lényeg, hogy amikor kezdtem kimászni a saját problémakörömből (amit javarészt a családom generált), és benne voltam egy tudatos változtatásba, mert tiszta lappal kezdtem mindent, akkor jött a szerelem is.


Én tudtam, hogy az életem nincsen rendben. És megtaláltam a kiutat. Plusz jobb ember akartam lenni, mint addig, így olyasmiket próbáltam ki amit előtte soha nem tettem volna. De életem egyik legboldogabb, legfelszabadultabb időszaka volt ez. Párt épp ebben a periódusban nem kerestem. Viszont jött.


Szóval én csak nyertem önmagam megreformálásával.

2017. okt. 10. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha Ön kinőtte ezt a cipőt, vegyen egy újat!
2017. okt. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!