Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi állhat a hátterében annak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi állhat a hátterében annak ha egy férfi kerülgeti csak a nőt és nem mondja meg mit akar, csak játszmázik?

Figyelt kérdés
Elég idegölő hosszútávon és nem értem miért csinálja..hova vezet ez. Közben nem lép csak játszmázik
2017. okt. 9. 23:14
 1/7 A legrosszabb ***** válasza:
Játszmázik? Azaz nem csinál semmit és te játszmaként értelmezed?
2017. okt. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
na ezaz hogy ennek is lehetne venni, emiatt nem is foglalkoztam vele eddig, de közben meg mindig keres és múltkori alkalommal meg utalgatott és kétértelműen mondott dolgokat.. kell hozzá egy külön szótár.
2017. okt. 10. 01:13
 3/7 mikeXxX ***** válasza:
Többet akar ezen mi nem érthető ? 38f
2017. okt. 10. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
és te drága miért is nem csinálsz semmit?
2017. okt. 10. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az kérlek hogy egy szélhámos paraszt aki csak a szelet csapja!
2017. okt. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Majd lép akkor, ha nem lesz a képben olyan, aki jobb neki nálad. De azért néha rád fog írni, hogy ne felejtsd el.
2017. okt. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ja meg hogy legyen talonban egy macája akit reszelgethet.

Te meg addig a körmeid reszelgeted max. Na az ilyen pasit szoktam két nap alatt kivágni.

2017. okt. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!