Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányként hogyan, hol kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányként hogyan, hol kell ismerkedni?

Figyelt kérdés

Még sosem volt kapcsolatom, még csak komolyabb ismerkedés sem volt, soha senki nem kezdeményezett még nálam. Fiatal vagyok, szóval ez még nem olyan nagy tragédia mert még bőven van időm, ugyanakkor már azért vágynék rá.

Vannak ugyan barátaim, akikkel időnként találkozgatunk, beszélgetünk és a családommal sincsen semmilyen problémám vagy konfliktusom, ugyanakkor senkivel sincs egy igazán jó, mély, őszinte, bizalmas kapcsolatom...ennélfogva nekem nagyon jól esne, ha lenne mellettem valaki, úgy érzem, hogy testileg és lelkileg is szükségem van rá. Jó lenne, ha lenne valaki, akivel bármit őszintén meg tudnék beszélni, akivel kölcsönösen megbízunk egymásban, számíthatunk egymásra, szeretjük egymást és egyszerűen hiányzik a törődés, egy szimpla simogatás vagy ölelés.

Teljesen tapasztalatlan vagyok, nem tudom, hogy hogyan vagy hol érdemes próbálkozni. Szórakozóhelyekre, bulizni nem járok és inkább csak barátokkal szoktam eljárni ide-oda pl. városi programok, moziba vagy beülni enni-inni... Fogalmam sincs, hogy egyáltalán hogyan kellene próbálkoznom....

Milyen tanácsot adnátok?

18/l


2017. okt. 9. 23:54
 1/6 kén_ ***** válasza:
73%

Azt, hogy ne köss ki akárki mellett csak azért, mert szeretnél magad mellé valakit. Ha valakire ránézel, és érzed azt a szikrát, akkor már megéri valami jelet küldeni felé - legjobb szerintem ha rámosolyogsz -, onnantól meg ha van elég kurázsija a srácnak, akkor úgyis kiderül, hogy belsőre is szimpatikus, vagy sem.


Ha röviden kéne tanácsolni valamit: ne görcsölj rá. Ne akard mindennél jobban, azonnal.


21/F

2017. okt. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Néha az internet még jobb is mint a szórakozóhely, komolyan! Bár igazából mindenhol vannak hülyék, és természetesen normálisak is, szóval bármi megtörténhet.


Én pl a barátnőmet társkereső oldalon ismertem meg, 20 éves első éves egyetemista volt akkoriban, és még szűz. Ezt csak azért jegyzem meg, mert normális, visszafogott, szerény rendes lányok is néha regisztrálnak. Állítása szerint poénból, én meg pár hónappal szakítás után próbálkoztam, és egyből ráakadtam, azóta is áldom az eget :))


Meg van egy hívő lányhaverom, nagyon komoly értékrendekkel, és ő is megpróbálta, igaz neki ilyen oldalon még nem volt pozitív tapasztalata, nem talált rá a szerelem. De nem vesztett vele semmit, hogy megpróbálta :)

2017. okt. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
az első az egy korrekt válasz...
2017. okt. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Keress hobbikat. Járj le klubba, sportolni, túrázni, bármi.

Ilyen helyeken sok normális magányos ember van, sokkal jobbak, mint a szórakozóhelyek, megvan a közös téma, lehet beszélgetni, nem kell rögtön dönteni, mint a bulikban.


És a legfontosabb, az, hogy ki mellett kötsz ki csak rajtad múlik. Adj időt magadnak a másik megismerésére, és olyan tulajdonságokra is figyelj, amik elsőre nem látszanak.

2017. okt. 10. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
35%
Lépj ki a komfortzónádból! Merd jelezni valaki felé, hogy szimpatikus, ha az. Ráköszönsz csak egy sziát, mosolyogsz közben [ha tökös, leszólít, hogy honnan ismeritek egymást, ha többször összefuttok , még nagyobb eséllyel le is szólít érte vagy csak magában, útbaigazítást kérsz, majd a végén elhívod egy kávéra érte (ha kérdezi, hogy nem kell-e sietned, mondhatod, hogy még nem, csak időben meg akartad tudni az irányt [mindenképp olyat kérdezz, amit biztosan tudhat, te meg eljátszod ugye, mintha nem tudnád]), ha pedig ő siet, ráírod a számod, neved egy cetlire, hogy máskor hálád jeléül meg tudd hívni. Odamész, köszönsz, és előadod, hogy barátnőkkel fogadtatoj, ki tud több könyvcímet begyűjteni az utca emberétől. Kedvenc könyveiről megkérdezed, elindul a beszélgetés, zárhatod egy következő talival, hogy ha nincs töke neki felajánlani. Fontos, hogy ezeket olyan emberekkel játszd be, akik nem rohannak, a legjobb, ha várakoznak valahol, pl. buszmegálló, bevásárlóközpont, sétálóutca, pékség, zöldséges stb. :D
2017. okt. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Fiúként se tudom, nem hogy lányként! :D

Szerintem csak természetesen!

Járj sportolni vagy bárhova ami érdekel, ott biztosan lesznek a te érdeklődéseddel megegyező személyek.

2017. okt. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!