Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok miért nem szeretitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért nem szeretitek ha egy ffi egyenes?

Figyelt kérdés

Itt és máshol is ha írtam egy lánynak és ismerkedek és megírom hogy tartós szeretői kapcsolatot keresek egyenesen leírom el küldenek.


Ha meg nem írom le és adom a szépet beszelgetek érdeklődők akkor kicsit több idő de maga nyitja szét a lábát.


Ez miért jó?


2017. okt. 10. 06:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
97%
Tényleg ennyire nem értesz a nőkhöz?
2017. okt. 10. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
84%

Nem tudom ki hogy van vele ,de én csakis az egyenes férfiakat szeretem. Utalom a maszlagot.

De énis egyenessen megmondom ,hogy van pàrom és nem akarok ismerkedni.

N25

2017. okt. 10. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
92%
Egyenesnek kell lenni, de ez nem azt jelenti, hogy első beszélgetéskor ilyeneket kell mondani...
2017. okt. 10. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
20%

Én, pasi vagyok, de még életemben nem találkoztam olyan nővel, aki az egyenes beszédet szerette volna.

Bár, a nők szerint, az az egyenes beszéd, ha azt mondod, amit hallani szeretnének.

Azt mondod, amit hallani szeretnének, nem hogy nyílik a lábuk, egyenesen magukra rántanak:)

2017. okt. 10. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
81%
Mert ha "adod a szépet" és érdeklődsz, akkor is csak szeretőt keresel, ámbár megtéveszted a másikat, aki azt hiszi komolyat akarsz.
2017. okt. 10. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Teényleg ilyen buta vagy?


"Ha meg nem írom le és adom a szépet beszelgetek érdeklődők akkor kicsit több idő de maga nyitja szét a lábát"


Mert azt hiszi, hogy lehet belőle több is. Te meg átvered, ennyi. Szerinted ez a nőnek jó? Ha egyenes vagy, eldöntheti, hogy akar e csak szexet. A többség nem. de ettől még azt szeretik, ha a férfi egyenes, és nem veri át őket.

2017. okt. 10. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
22%
A lányoktól távol áll az őszinteség. Ők maguk sem képesek rá, és másoktól is riasztja őket. Ha csajozni akarsz, hazudnod kell, még akár egy tartós kapcsolatban is.
2017. okt. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
83%
Akkor magyarán így is szexhez jutsz. Problem?
2017. okt. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Voltak olyan pasik,akik szeretőt kerestek. Volt,amelyiket elküldtem,volt amelyikkel belementem,bár tudtam,hogy csak szeretőt keres.

De ha nem írod le az elején,akkor meg főleg gerinctelen egyén vagy.

2017. okt. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
25%

4-es

Nálad van az igazság. Még én sem találkoztam olyan nővel aki szerette volna az egyes beszédet.

Sok nő úgy akar kur_válkodni hogy elkerülje a könnyű vérű nő látszatát és erkölcsosként tünteti fel magát. A végén pedig ha szakításra kerül a sor akkor áldozatként szerepel.

Ha megmondod neki hogy csak szexre kell és így is belemegy akkor rögtön megkapja a bélyeget.

Sokkal jobban tisztelem az olyan nőket akik nyiltan és őszintén vállalják hogy csak szex és más semmi, mint aki megjátsza magát.

Olvastam itt egy helyen hogy egy nő komoly kapcsolatot akart, ezért a kiszemelt áldozattal udvaroltatott magának de nem feküdt le vele mert nem akarta hogy könnyűvérünek tünjön. Aut is leírta hogy nem bírja sokáig szex nélkül ezért közben alkalmi dugópertnerekkel keféltette magát. Milyen eljrás ez?

2017. okt. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!