Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj azzal a nővel a nővel, akinek még harmincévesen sem volt kapcsolata?

Figyelt kérdés

Adott két nő, mindkettő harminchoz közel jár.

Az egyik komoly kapcsolatra vágyik, de sose jön össze neki, mindenki kihasználja és csak szexet akar tőle. Mindenki kedves, okos, értelmes nőnek tartja, mégse kell senkinek komoly kapcsolatra.

A másik nő csinos, okos, művelt, de elég csendes, magának való típus. Soha nem volt még semmilyen kapcsolat, évek óta le is mondott a randizásról. A férfiak keresztülnéznek rajta, soha nem hívta még el senki randizni sem.

Mi lehet a gond velük?


2017. okt. 10. 11:41
 1/10 anonim ***** válasza:
még nem találkozott velem
2017. okt. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
45%

ez komoly, hogy vannak ilyen nők?!

ne szivass!!!!

erre felénk (alföld) egy dekoratív 30 asért 10-en állnak sorba kb.

Nekem ez nem lenne akadály, hogy emiatt ne ismerkednék meg szívesen bármelyikükkel.

millio oka lehet.

én 26 vagyok, 4 komolyabb kapcsolatom volt, meg néhány szexkapcsolat.

nem érzem magam se többnek, se jobbnak ez miatt.

2017. okt. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
45%

Nem velük van a baj hanem a világgal.


Nekem speciel a második szimpatikus , mert én is csendes, tipus vagyok. Szívesen randiznék is vele!

2017. okt. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az elsővel az a baj, hogy rendre rosszul választ, a másodikkal az, hogy nem akar ismerkedni.
2017. okt. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
44%

Ha egy nő csupán átlagos (nem egy partra vetődött bálna, akinek baltával faragták az arcát, illetve normális modora van, nőiesen viselkedik), akkor az, hogy 30 éves korára nem volt kapcsolata kizárólag a saját döntése. Lehetősége mindenképpen volt\van, csak ezt valamiért nem használja ki.

Az elsővel a leírtak alapján az lehet a gond, hogy nem igazán nőies a viselkedése (szexpartnernek jó,tehát nem a külsővel van a baj). Talán nem teszi eléggé oda magát, így társként nem tudnak rá tekinteni a férfiak.

A másodiknak viszont ha minden igaz a leírásból, akkor komoly önértékelési problémái vannak. Ilyen nő pedig senkinek nem kell.

2017. okt. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
25%
Az, hogy még harmincévesen sem volt kapcsolata.
2017. okt. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az első rossz emberismerő, a második lusta ismerkedni (és kezdeményezni).
2017. okt. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ismerek olyan 29 éves nőt aki jól néz ki deeee jobban megismerve az ember rájön, hogy az a csaj bizony defektes. Éés az ilyesm nem valami vonzó. Lehetne mondani hogy de dugásra jó lenne.. nem nem lenne az. Higgy nekem. Ha ilyennel találkozol. Menekülj.
2017. okt. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
"Az egyik komoly kapcsolatra vágyik, de sose jön össze neki, mindenki kihasználja és csak szexet akar tőle. Mindenki kedves, okos, értelmes nőnek tartja, mégse kell senkinek komoly kapcsolatra. " Az egyik távoli barátnőm mindig így írja le magát, természetesen a negatív tulajdonságokat szépen elhallgatva, mint pl. az állandó (elnézést) pofázás.
2017. okt. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az Alföldön pasiban az olyanok is állnak a nőkért sorba,aki senkinek se kell. :DDDDDDDDDDDDD Aki nem is buta,nem is ronda,nem is végtelenül fos a természete,az 30 éves korára minimum párkapcsolatban élő ember,netán kisgyerekes apuka.Majd 10 év múlva ilyenek ne álljanak sorba inkább,ha máshol röhögve megkapok jobb kinézetű,skandináv felfogású pasast- országon belül már kifogtam,ráadásul magyart-.Jöhetnek a piros kezek!!! :DDDDDDDDDDDD


On:

Néha előfordul,hogy valakinek azért nincs párkapcsolata,mert pl. nagyon közeli férfi hozzátartozója elhunyt és nem mer ebbe belekezdeni.Vagy egyéb pszichés probléma miatt.Véletlenül nem érte őket valami trauma?

Vagy randa feje van,de igény az van akkora,mint az állat.

2017. okt. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!