Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt egyetlen talpraesett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt egyetlen talpraesett nő aki felvilágosít, hogy mi az ami hiányzik belőlem mint férfi?

Figyelt kérdés

Nem érdekel aki trollkodik stb lesz//*/rom

egy valami érdekel, mit csinálok rosszul férfiként, hogy sorra tönkremennek a kapcsolataim?

Magamról: 26 éves srác vagyok, divatosan öltözködöm, edzek, rövid haj, szakáll, sportos alkat.

Belső: kedves, odaadó, egy párkapcsolatban vagy udvarlás során szeretek nagyon a nő kedvében járni, apró meglepetések stb.

Ugyanakkor makacs vagyok, nehezen tudom el ismerni ha a másiknak van igaza, noha ezen már csiszoltam szerintem jó az irány.

Utálom ha nem kapok tiszta lapot egy nőtől, és mellettem még 3-4 pasival, meg exekkel tartja a kapcsolatot, merthogy "barátok " stb. Nem zárom be skatulyába, de fordítva hogy esne bármelyiknek ha közölném, hogy ja, amugy van ám 3 csaj "barátom" akivel naponta beszélek....?

Ez az exem még a haverom a legnagyobb gyűlöletet kelti bennem, ha tetszik, ha nem.

Na a sok negatív után: szívesen főzök, nem riadok vissza semmi házimunkától (jelenleg is egyedül élek), tulajdonképp bármit megcsinálok, amire megkérnek.

Szeretem kimutatni a szeretetemet, öleléssel, csókal, vagy éppen random odasimulással egymáshoz stb.

SOHA nem csaltam meg egyik barátnőmet sem, SOHA nem ütöttem meg nőt, nem vagyok agresszív, ritkán bulizom, sosem drogozok, nem dohányzok, alkohol is csak bulikban.


Az eddigi kapcsolataimban kivétel nélkül az aktuális barátnőim családjai kb oda-vissza voltak tőlem, szerettek, kedvesek voltak. De mit sem ér, ha pont Vele nem működött aminek kellett volna. Szóval nem ismerem a gonosz anyós v após effektet.


Köszi aki elolvasta, és még inkább aki ad némi érdemi választ.



2017. okt. 10. 11:42
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
64%
Ne nőket kérdezz, hanem inkább más, nőknél sikeres férfiakat.
2017. okt. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
38%
Fene tudja, de egy dolgon amit írtál megakadtam. Sosem szabad túlzottan a nők kedvében járni. Hiba elkényeztetni őket, mert az lesz a norma, és még a végén azt hiszik magukról hogy királylányok, és úgy kezdenek el viselkedni veled. Nem mondom hogy sosem kell kedvükben járni, de csak erősen módjával. És nem szabad túl érzelgősnek sem lenni, mert az nem férfias, és az ilyen nem kell a nőknek hosszú távon...
2017. okt. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 RoseTyler ***** válasza:
82%

Ahány nő, annyiféle igény. De amúgy komolyan. :) Meg fiatal vagy még, hova sietsz? Majd úgy öt év múlva már könnyebb lesz tartós kapcsolatra nőt szerezned.


És nem ugrasz bele esetleg túl gyorsan egy kapcsolatba? Nem érzi úgy melletted az aktuális barátnőd, hogy nagyon rátelepszel? Csak párt akarsz magad mellé, vagy valóban beleszeretsz az aktuális barátnődbe?

2017. okt. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
45%

Wáó, te tényleg létezel?:)


Valószínűleg kifogtad a sekélyes csajokat, akik a pénzre és a "kocsikra" mennek, illetve a rosszfiúkat keresik.

2017. okt. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
67%
Én is ilyen vagyok, és én is sekélyeseket fogtam ki eddig :(
2017. okt. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
81%

Szia, korodbeli nő vagyok, egy évvel idősebb. Elmondom szívesen, mit gondolok rólad így a leírás alapján, mi az ami tetszik és mi az ami nem.

De azt mondom előre, hogy a kapcsolataid a féltékenységed miatt mennek tönkre. Ezt tudom szinte biztosan, mert az enyémek is :D

Kinézet: a szakáll nekem személy szerint nagyon nem jön be, de a kinézeteddel gondolom nincs gond.

Belső: kedves, odaadó, figyelmes, ez mind nagyon bejön, és a komoly kapcsolatot kereső nőknek is általában.

Makacs-ha a párod szintén makacs, akkor életbe lép a "két dudás egy csárdában nem fér meg" effektus és valamelyikőtöknek engedni kell. Márpedig egy makacs ember nem fog engedni, ergo egyikőtök sem fog engedni és szétválnak útjaitok. Ha a nő nem makacs, és a békesség kedvéért mindig igazat ad neked, egy idő után már elege lesz a folytonos meghunyászkodásból, akkor meg emiatt válnak szét útjaitok. Ez is lehet pl. ok, bár azt írod, hogy jó irányba kezdesz változni e téren.

Aztán itt van a féltékenység rész. Aki féltékeny, az féltékeny. Szerintem ezen nem lehet változtatni. Nagyon sok mindenen lehet, de ezen nem, próbáltam. Én is nagyon féltékeny típus vagyok. Nem kisajátító, mehet haverokkal, barátokkal nélkülem bárhová, ez nem zavar. De az ex-szel való kapcsolattartás, nőkkel való chatelés, munkahelyen vagy bárhol való flörtölgetés, érintése, na ezek nagyon zavarnak. Egy kapcsolatom volt csak, ami nem a féltékenység miatt ment tönkre. Pedig azért annyira extrém nem vagyok szerintem, de ezt a legtöbben nem így látják.

Főzés, házimunka, segítőkészség szuper. Szerintem pl nagyon élvezetes közösen alkotni a konyhában :)

Érzelmek kimutatása, gyengedség szintén nagyon jó pont.

Drog, cigi, pia, buli hiánya nálam szinten plusz pont.

Összevetve a dolgokat, én a féltékenységre szavazok mindenképpen. A féltékenység a legtöbbeket sajnos nagyon taszít, pedig egy egészséges féltékenység szerintem kellene a kapcsolatokba.

2017. okt. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
79%
Nem tudom a kis ajándékok mennyire gyakoriak.. Engem taszít, ah úgy érzem mag akarnak venni. Jöjjön el velem sétálni, beszélgessünk, adja ajándékba az idejét. A másik pedig ez a ne barátkozzon, haverkodjon férfiakkal. Exekkel persze, hogy ne, de engem pl itt veszítenél el. Több fiú barátom van. Van köztük olyan, aki tizen éve áll mellettem. Inkább maradok egyedül, mint, hogy valakit akire gyerek korom óta számíthatok eltaszítsam egy új kapcsolat miatt. Egy kapcsolatban úgy vagyok, hogy tiszteljük meg egymást annyival, hogy képesek vagyunk őszinte, értelmes emberek módjára kommunikálni. Ebben nálam belefoglaltatik, hogy a párom ha elmondom neki, hogy xy ember miért része az életemnek elfogadja azt. Nem tini vagyok, hogy fölösleges drámák, féltékenykedések kellenének az életembe. Ez az én meglátásom, de mi nők sem vagyunk egyformák.
2017. okt. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
40%

Nőket semmiképp ne kérdezz ilyenekről.

Itt gyakorin állandóan olyan férfi után nyavalyognak aki hasonló tulajdonságokkal rendelkezik mint te. Aztán többnyire összejönnek valami suttyóval majd nyavalyognak arról, hogy a barátjuk milyen suttyó.

Tehát nők véleményére ne adj ilyen tekintetben. Azt pedig nem lehet egyértelműen tudni, hogy mit csinálsz rosszul mert ehhez kevés egy néhány soros jellemzés.

2017. okt. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
43%
Ugyan már kérdező. A nők többsége nem tudatosan áll ezekhez a témákhoz. És aki igen, azok többsége is hajlandó egy érzést követve sutba dobni az összes elméletét.
2017. okt. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
80%

Inkább az a kérdés, hogy a kapcsolataid, amelyek eddig voltak, miért mentek tönkre? Mik voltak a szakitási okok? Ezt is fontos lenne megérteni.


29/N

2017. okt. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!