Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy tevékenykedik a neten a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tevékenykedik a neten a bugyiledumálós típus?

Figyelt kérdés

Van egy srác, írogat, de a dolgokra, amiket magamról írok, nem szokott ráharapni, nem kérdez tovább róla, csak azt szajkózza, hogy mennyire kellenék neki, találkozzam vele, de az utóbbi időben ritkábban is ír, válaszol, meg ezeken a kéréseken túl nem igazán tartalmaz semmit a levele. Van egy olyan érzésem, hogy csak megdugni akar.

Lehet?


2017. okt. 10. 15:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hanem biztos.
2017. okt. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem zárhatjuk teljes mértékig ezt sem...
2017. okt. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

"Van egy olyan érzésem, hogy csak megdugni akar. "


Erre nem volt nehéz rájönni.

Bár még a bugyiledumálás sem megy neki :)

2017. okt. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Miért nem kérdezed meg tőle?
2017. okt. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem érzem tárgyalóképesnek, ebből a szempontból.



De komolyan ezt ilyen rinyálósban adják elő? Hogy: de légyszi, légyszi, könyörgöm...


Nagyon meglep engem. (nem volt még dolgom egyáljszakára játszó típussal, s nem volt még egyéjszakásom. Azért szeretnék körültekintően eljárni, mert nem is óhajtok egyéjszakás kapcsolatot.

2017. okt. 10. 15:34
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Érdekes, én meg pont fordítva vagyok ezzel. Próbálom megismerni őket, beszélgetni velük, de a nők hozzák fel azonnal a témát, terelik ide, siettetik, és szinte követelik. És most nem fél évnyi chatelésről beszélek, hanem szinte azonnal, 24 óra ismerkedésen belül. Tegnap is volt egy randim, akire a hétvégén írtam rá először, majd egyből mentünk fel hozzá, még egy alibi kávézózást sem akart. Most akkor én bugyiledumálós volnék?
2017. okt. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem, ki mondta, hogy te az volnál.

Nem.

Persze, nőben is vannak gatyaledumálósak. Vagy gatyalerángatósak:-)

2017. okt. 10. 15:42
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Nincs olyan, hogy bugyiledumálós típus. Aki jól néz ki, annak leveszik a nők a bugyit, aki nem, annak nem. Ez élőben és neten is így működik, semmi köze a dumához.
2017. okt. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!