Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy férfinek többet kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfinek többet kell nyújtani, mint egy nőnek?

Figyelt kérdés
Sokszor azt hallom, hogy egy férfi az legyen több, hogy a nő fel tudjon nézni rá. Fontos, hogy egy férfi legyen sportos, magasabb a lánynál, határozott, problémamegoldó, intelligens, talpraesett, magabiztos stb. Ezt főleg itt is sokat hallom. De a nőknek mit kell nyújtani, ok legyen csinos, azt elvárják a pasik, de vajon mit várnak még el, mit kell még egy nőnek letenni az asztalra, talán még a háziasság, de sokszor azt hallom egy férfinak is ugyanúgy részt kell vennie a házimunkába, mert ha erre nem képes, akkor önállótlan, meg anyuka pici fia lesz...
2017. okt. 10. 19:40
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
95%
Hát kb ezt: a nő legyen sportos, vékony, alacsonyabb a fiúnál, határozott, problémamegoldó, intelligens, talpraesett, magabiztos.
2017. okt. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
71%

Ez nekem is fura ellentmondás, ha a férfi mondja ezt akkor jön a "nem akarok az anyja lenni" dolog, de ha a nő akkor senki nem mondhatja, hogy "nem akarok az apja lenni", mert kb. megkövezik érte.


Én sosem fogok tudni azonosulni a "minden felelősséget, bajt és gondot egyedül viselő férfi" szerepmintával. Ez nem egy ideális kapcsolat ahol ezt várják el. Kvázi, mintha egyedül lennél, csak még cseszegetnek is, bármit teszel.

2017. okt. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
31%

Ezt mind elvárom egy férfitől, mert egy férfi ilyen.

Egy férfi jogosan várja el ezeket el egy nőtől: gondoskodó, intelligens, csinos, humoros, érdekes, normális, tanult, kedves-bájos, megbízható, érdeklődő legyen, jó-problémamegoldó, talpraesett, nőies.


Egy férfinek nő fog kelleni, egy nőnek pedig férfi.

A többi mind kifogás, vagy a természet csúf játéka. :)

2017. okt. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
64%

Kevered a kapcsolat, és a szex kritétiumait.

Ha egy pasi meg akar d.gni egy lányt, akkor elég, ha csinos. Ha a csaj le akar feküdni valakivel, elég ha helyes/sportos/magas/kinek mi a típusa.

Kapcsolatban várom el a páromtól hogy legyen határozott, problémamegoldó, intelligens, talpraesett, magabiztos, meg azon kívül humoros, céltudatos, házias, kedves, megértő, érzelmes. Szerencsére ilyen is.

De ezért cserébe nem csak szép pofit nyújtok, akkor nem kellettem volna neki egy esténél tovább, hanem azt, hogy én is hasonlóan határozott, problémamegoldó, intelligens, talpraesett, magabiztos, humoros, céltudatos, házias, kedves, megértő, érzelmes vagyok. Nem felnézni akarok rá, hanem egyenlő partnert keresek benne.

2017. okt. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
7%
Egy nőnek annyit kell nyújtani, hogy legyen egy fokkal intelligensebb egy karalábénál, és ne tegye szét a lábát bárkinek, aki jól néz ki. Beláthatjuk, hogy ezek hatalmas és irreális elvárások, hiszen alig van olyan nő, aki meg tudna nekik felelni.
2017. okt. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Mindig annak kell többet nyújtania, aki jobban kötődik a másikhoz. Mindegy, hogy ez a nő vagy a férfi.

Esetleg még anyagi vagy érzelmi függés is lehet az oka, hogy egyesek nem tudnak vagy nem is akarnak kimászni egy "féloldalas" kapcsolatból.

2017. okt. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 piriiiii ***** válasza:
94%

Egyiknek sem kell többet nyújtania annál, mint ami: a férfi legyen férfi: igen, legyen erős, talpraesett, problémamegoldó (és persze ezentúl - szvsz - legyen kedves, intelligens, érdeklődő, jó humorú, megértő). A nő legyen nő, nőies: kedves, gondoskodó, megértő, intelligens, jó humorú, érdeklődő, házias, empatikus. Ez egy klasszikus felállás, amitől egyébként nem biztos, hogy érdemes, jó eltérni, sőt, igazából szerintem nem is lehet (hiába próbálkoznak manapság erősen).

De nem baj, ha egy férfi is gondoskodó, gyengéd, emptaikus, és az sem, ha egy nő jó a problémamegoldásban, határozott.

2017. okt. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Én fel akarok nézni a férfira, de azt szeretném, hogy ő is felnézzen rám. Hogy miért, azt már ő tudja. De szeretném, ha találna bennem valami "felnézhetőt".
2017. okt. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

"a férfi legyen férfi: igen, legyen erős, talpraesett, problémamegoldó (és persze ezentúl - szvsz - legyen kedves, intelligens, érdeklődő, jó humorú, megértő). A nő legyen nő, nőies: kedves, gondoskodó, megértő, intelligens, jó humorú, érdeklődő, házias, empatikus."


Már csak az a kérdés melyiket nehezebb nyújtani? Én férfiként sokkal könnyebbnek érzem azt amit a nőnek kell nyújtania.

2017. okt. 10. 20:11
 10/23 anonim ***** válasza:
68%

"Én férfiként sokkal könnyebbnek érzem azt amit a nőnek kell nyújtania."

Hogy érezhetnéd, amikor még pl nő nem voltál? :D

Ez csak valami kamuduma arra, hogy nem tudsz felszedni egy nőt :D

mert egy jó nőre jut 15 jó hapsi, te meg az átlagosat se ütöd meg, gondolom :D

2017. okt. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!