Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, élnétek együtt olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, élnétek együtt olyan nővel, aki a mindennapok során nem használ cukrot, étolajat és fehér lisztet sem (és semmi abból készült dolgot)?

Figyelt kérdés
Nem is hajlandó ilyeneket venni, maximum ünnepeken főzne vagy sütne bármit, ami ezeket tartalmazza (vagyis inkább cukrot vagy lisztet, olajat akkor sem).
2017. okt. 10. 20:12
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Persze nem kizáró ok, ha tetszik engem ez nem érdekel :)
2017. okt. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
70%
A férfiak is tudnak főzni. Miért elvárt még mindig, a XXI. Században, hogy munka kellett a nő szolgálja ki az "urát"?
2017. okt. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
90%
Az itteni férfiak 80%-a bármilyen nőnemű lénnyel járna, ha azt megtehetnék, vagy a törvény engedné :D
2017. okt. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
91%
Ha kaják amiket csinál, amúgy finomak lennének, akkor igen. Én pl eléggé mindenevő vagyok, nehéz nekem nem finom ételt mutatni. Gondolom ezek nélkül is készülhetnek bőven jó ételek.
2017. okt. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
30%
Nem! Nem! Soha! (Betegesen "egészségtudatos".)
2017. okt. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 mikeXxX ***** válasza:
Ha jól sejtem allergia volt már hasonló ex nem volt nagy gond meglehet szokni 😊 . 38f
2017. okt. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
76%
Egyenlőség van, férfiaktól mégsem látni olyan kérdéseket, hogy "vajon a barátnőmet zavarná-e, hogy tönkölylisztet használok fehér liszt helyett?"
2017. okt. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
89%
Engem nem zavarna. Sőt, ez szerintem pozitívum. Jó dolog, ha törekszik az egészséges életmódra. De egyébként én is tudok főzni, szal ha nagyon nem akarna olyat, ami nekem tetszik, akkor megcsinálnám magam. :D
2017. okt. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha engedné hogy én magamnak megvegyem ezeket akkor nem zavarna. De ha meg akarná tiltani hogy én mit ehetek az nagyon idegesítene.
2017. okt. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
16%

#7


Pár kérdéssel ezelőtt pedig nyíltan kijelentették többen is, hogy a férfinek kötelező több felelősséget vállalni meg ilyesmik. Oda-vissza nincs meg ez a dolog amit írsz, nem egyoldalúan. Erre is lehetne sok példát írni, meg arra is.

2017. okt. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!