Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szűz, nyikhaj srácok! Ismerite...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz, nyikhaj srácok! Ismeritek az alábbi érzést, amikor megláttok egy csajt?

Figyelt kérdés
Nyikhaj külsejűek vagytok (semmi férfiasság nincs bennetek: alacsony/sovány/babaarc stb.) és amikor megnézitek egy csaj fb profilját, vagy a való életben bármikor rápillantotok egy csajra és az jut eszetekbe, hogy ennek is egy olyan pasija van, aki tőletek sokkal férfiasabb és vonzóbb és tőletek bármikor kaphatna jobban (és még keresgélnie sem kellene sok ideig). Amikor a pici 158 centis csajra rápillantok azt gondolom, "Uh, milyen jól néz ki, méretben is passzol hozzám. Lehet nála lenne esélyem.". Aztán a leszólításommal kapcsolatos pár perces hezitálásom múlva feltűnik a +180 magas borostás, széles vállú, tőlem jópár évvel fiatalabb 17-20 körüli sármos pasija, majd egymásba robbannak kéz a kézben. Ez a jelenet illetve az az általános tény, hogy a körülötted lévő csajok tudomást sem vesznek a létezésedről egy olyan szintű érzést vált ki belőlem, mintha valami érzelmekkel teli vegetatív élőlény lennék a földön. Azt sem tudjátok minek éltek, csak napról napra, hogy teljenek a napok, miközben szexuálisan annyira vagytok vonzóak, mint egy cserép kiszáradt kaktusz.

2017. okt. 11. 18:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Gyakorlatilag kijelentetted, hogy az életed értelme a pinä, hisz néküle szürke minden. Érdekes és összetett gyerök lehetsz nem mondom bá$tya.
2017. okt. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Elég ócska provokálásra sikeredett ez. Most vagy tényleg ekkora gyopár vagy, esetleg ebben éled ki magad, mert a te életed se jobb?


Mielőtt jönne az automatikus visszatámadás: 188 magas vagyok, viszont sajnálom az alacsony embereket akiknek így kell élniük. És akkor jösz te ilyen gyopár kérdésekkel beléjük rúgni. Büszke lehetsz magadra.

2017. okt. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Vannak bajok:D
2017. okt. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
#2: Nem értem mi a gond a kérdéssel. Tapasztalataimból merítve jutott eszembe és kíváncsi lennék a sorstársak miként éreznek ezzel kapcsolatban.
2017. okt. 11. 18:23
 5/11 anonim ***** válasza:
72%

Pedig alacsony srácok között is vannak helyesek.

Mostanában...nem tudom miért, megfigyeltem, hogy jóval több alacsony pasi tetszik nekem. :D

2017. okt. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

én épp magasra sikerültem de azért megnevettettél...


az tud baj lenni mikor még ízlésed is van th nem állsz le minden csámpással..


am sok sikert

2017. okt. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 János Gilján ***** válasza:

Tudod kérdező azokat az érzéseket, amiket érzel én úgy minősíteném egy szóval, hogy "motiváció". Motiváció arra, hogy valami értéket teremts, amivel kitűnhetsz a tömegből és felfigyeljenek rád a lányok. Motiváció arra, hogy tegyél is azért, hogy egy barátnőd lehessen, ne csak a csendesen magányos szobádban verd a farkadat rájuk.

Ha okos gyerek vagy, meglovagolod a motivációt, és teremtesz magadnak egy barátnőt.

Ha balfék vagy, akkor 10 év múlva is így fogsz picsogni, de addigra egy sokkal keserűbb megtört emberré válsz.


Innentől a te választásod, hogy melyik útra kívánsz lépni! Ha úgy érzed segítségre van szükséged, írjál rám nyugodtan privátban! ;)

2017. okt. 12. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az a te bajod, hogy semmi önértékelésed, semmi kisugárzásod ami megfoghatna egy csajt.


Lesír rólad az irigység, a komplexushalmaz, amit senki nem díjáz.


166 centi vagyok, nem gyúrok, mindig voltak barátnőim. A mostani egy nálam is magasabb, bombatestű csajszi, aki szeret, látom rajta :)

De én nem is rinyáltam, hanem odaléptem hozzá, megszólítottam és beszélgetni kezdtünk.

2017. okt. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ettől a kérdéstől öngyilkos akarok lenni LoL
2017. okt. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi a faszt siránkozol itt? Gyúrjál mint egy állat tanuld szét az agyat, amikor fel tudsz mutatni ezekből eredmény akkor gyere vissza kérdezni amit akarsz.
2017. okt. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!