Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy tudnék olyan lányokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék olyan lányokkal ismerkedni, akik szeretik a videojátékokat, vagy legalább nyitottak felé?

Figyelt kérdés

Tapasztalatból kiindulva nem akarok olyan emberbe időt ölni, akinek az a felfogása kb., hogy játék = gyerekjáték.


Játszani nem is játszok sokat, inkább csak barátokkal, de játéktervező vagyok, így elég sokat foglalkozok ezzel a területtel :D


Csak az a baj, hogy a népszerűbb oldalakon nem látok ilyen lányt, Tinderen kb. minden 150. ilyen, de akkor még ott van az, hogy nekem tetszik, vagy neki nem tetszek.


Szerintem azért több ilyen lány van, csak vagy nem ír semmit a leíráshoz, vagy direkt nem ír erről a tulajdonságáról.


Ismerkedőhelyeknél meg még a Barcraft jutott eszembe, ott elég esélyes, hogy szeret játszani :D


Tudtok javaslatokat adni?

Vagy az egész hozzáállásomról akár véleményt. Szívesen elolvasom. :)


2017. okt. 11. 18:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
9%
Vannak ilyen nők, de ne várj modell alkatot. Inkább fogsz olyanokkal találkozni, mint Amy a Big Bang Theory-ból. Csak azért írom, hogy ne élj álmok közt, hogy majd jönnek a nerd csajok akik minimum szinésznő szépségűek.
2017. okt. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%
Online játékon keresztül. Én sokat wowozok (jelenleg leszokóban), és vagy féltucat párt ismerek, akik ott jöttek össze. Az egyik ilyen párnak most volt az esküvője.
2017. okt. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
Egy igazi nő társasozni akar veled, kettesben különböző helyeken ruha nèlkűl!
2017. okt. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
48%
#1 tanácsokat osztogat a srác aki magát ocsmánynak vallja és nőt még csak képről látott, hát hogy van ez bá$tya?
2017. okt. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

"nerd csajok akik minimum szinésznő szépségűek"


Mayim Bialik is színésznő.

2017. okt. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

off: "de játéktervező vagyok" - én is szeretnék egyszer hasonlóval foglalkozni :-)


on: Közösségi oldalakon, tematikus csoportokban, vagy tematikus oldalak követőivel nem próbáltál még barátkozni, ismerkedni?

2017. okt. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Én a páromat a Guild Wars játékon ismertem meg.De szeretek játékokat mint Witcher Lord of the Rings Online Wow Dungeons and dragons online Assasin's Creed meg kb minden ilyen ^.^


Nem vagyok topmodell alkat, átlagos kinézetű inkább. Szóval kinézetre nem vagyok rondább bármelyik átlagos lánynál, aki nem szeret gépen játszani. XD


Párommal már az esküvőt tervezzük :)


Szóval igen, léteznek ilyen lányok, csak megfelelő helyen kell keresni őket :p pl online fórumokon, vagy egyszerűen az online játékok "chat" szekciójában, Facebook csoportokban.

23L

2017. okt. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

- PlayIT

- MondoCon

- egyéb rendezvények, ahol sok gamer megfordul

- Játékokkal foglalkozó csoportok, fórumok

- Játékon belül - megismered, játszotok együtt, beszéltek TeamSpeak-en, aztán majd kialakul


22/N

2017. okt. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem azért, de elég Youtubeon megnézni a gamer lányokat, a többségük legalább 8/10, borzasztó ritka közöttük az olyan, akihez képtelenség lenne vonzódni :D Ugyanígy az életben sem láttam soha összefüggést, hogy aki játszik az nyomi, dagi szürke egér lenne.
2017. okt. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
# 9 ronda lányok nem fognak streamelni (hiába vannak ők többen)
2017. okt. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!