Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Husis lányok! Nektek gondjaito...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Husis lányok! Nektek gondjaitok vannak a párkereséssel, vagy kezdeményezőek veletek a férfiak?

Figyelt kérdés
2017. okt. 11. 21:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%

Életem során voltam sovány, normál, duci, ezeket variálva, de soha nem jelentett gondot a párra találás.

Igaz, nem kerestem elszántan, csak jöttek, a véletlen hozta őket. Mindig olyat, akinek akkor és úgy megtetszettem.

2017. okt. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
25%
Persze, hogy vannak. Bánatomban most is csak zabálok és zabálok:(
2017. okt. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
19%
Figyelj, azért azt ne felejtsük el, hogy oké, hogy szinte minden nő talál magának párt - csak az nem mindegy, hogy milyet. Mert oké, hogy egy dagi nőnek is akad pasi, de több mint valószínű, hogy nem a jobbak közül.
2017. okt. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
72%

#3

Ezt az általánosítást minden férfitársam nevében, aki nem a csontokat szereti, kikérem magamnak. Nem fogom itt neked sorolgatni a külső és belső adottságaimat, de boldog lennél egy ilyennel mint én, ... csak én a buta nőket nem szeretem.

A kis okos, életrevaló, nevetős, "husis" lányok jönnek be, ilyen van most is.:)

2017. okt. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
41%
#4 miért lenne egy egészségesen vékony lány csontos? Nem 30 kg-s anorexiásokra kell asszociálni. Ez tipikusan a dagadtak szokása, jönnek ezzel a csontos dumával...te fixen nem pasi vagy, csak egy sértett dagi nő. Az is szánalmas, hogy lebutázol, és a dagikat nevezed okosnak - hogy függenének össze ezek a dolgok? :D Nálad bizony vannak bajok fejben...
2017. okt. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
64%
Momentán van párom,aki imád és ő maga kezdeményezett, szóval nem.
2017. okt. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
95%

Ha igazi, mély párkapcsolatról van szó, akkor szerintem teljesen független súlytól, hajszíntől, bőrszíntől és mindentől, hogy ki, kibe szeret bele. Nekem mindig a mackós pasik jöttek be, imádom a hossz hajú férfiakat és szeretek alacsony lenni, amit tök jól kiemel egy magas férfi. Ehhez képest a férjem szőke, alig magasabb nálam és kifejezetten vékony.


A férjemnek mindig a vékony nők tetszettek, én meg véletlenül sem vagyok az, sőt...


Ehhez képest imádjuk egymást, és remekül működünk lassan 10 éve... :)


Nem tudom, hogy rövid, komolytalan "kapcsolatok" terén számít-e, engem ezek sosem vonzottak. De ha a párját igyekszik megtalálni az ember, akkor édes mindegy hogy néz ki a másik, a lelke a lényeg.

2017. okt. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
70%
Egy normális lánynak nem okoz gondot a párkeresés, bárhogy is néz ki.
2017. okt. 12. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
11%

A dagadt pitsák azt hazudják mindig mindenkinek, hogy nincs gondjuk a párkereséssel, csak úgy döntöttek, hogy egyedül akarnak lenni, meg nem állnak le akárkivel, meg várnak az igazira, stb.

De valójában meg arról van szó, hogy annyira kiéhezettek a f@s.z.ra meg néhány kedves szóra, hogy egy buliban két koktél után már bármelyik részeg és kanos szerencsétlenséggel hazamennek.

Mert a részeg és kanos szerencsétleneken kívül más nem is lenne hajlandó megdugni őket, és még ezek a részeg és kanos szerencsétlenek is csak azért, mert hajnal 4 van és a buliból már minden vállalható nőt elvitt a többi csávó.

Aztán persze a dugás után még az ilyen fickók is felszívódnak.

2017. okt. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
93%
Utolsó,ezt kikérem magamnak az összes duci nő nevében.Az önbizalom hiány nem súlyfüggő, hanem ember.Pszichológus ismerős mondta,hogy rengeteg tényleg nagyon szép nő jött már el hozzá azzal a panasszal,hogy elégedetlen a kinézetével.Köztük Playboy-szinten kinézetűek.
2017. okt. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!