Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek? 40 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? 40 évesen érdemes összejönni egy 25 éves nővel? Hosszutavon működhet ez?

Figyelt kérdés
Olyano válasza érdekel akiknek van saját tapasztalatuk,de végül bárki hozzaszolhat

2017. okt. 12. 05:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
58%

Anyam 18 evvel fiatalabb apamnal. Es 18 volt mikor osszejottek.

Mas okokbol ment tonkre a hazassaguk. Szerintem ehhez senkinek semmi koze hozza rajtatok kivul.

2017. okt. 12. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Érdekelne még is milyen buktatói vannak,ird meg privátban kérlek.
2017. okt. 12. 06:04
 3/22 anonim ***** válasza:
83%

Ide irom, hatha mast is erdekli.

Apam anno jol kereso muszeresz volt. Anyam meg egy 18 eves kis fruska, aki imadta a penzt, csak neki nem volt belole.Amint apam cukorbeteg lett es levagtak a labat, anyam megcsalta, lelepett a penzzel. Tehat itt nem a kor volt a buktato. Hanem h anyam tipikus mai golddiger no lenne.

Szoval erre mondom, nem az a fontos. Ha normalis a no, es tenyleg egyutt szeretne veled lenni, akkor nagy gond nem lesz szerintem, ha a szex is menni fog a kesobbiekben.

2017. okt. 12. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm hát o nem tunik aranyásónak de kitudja.
2017. okt. 12. 06:13
 5/22 anonim ***** válasza:
80%

Ha gyereket szeretnétek majd, akkor miattad sietős. Nem nemzőképesség, hanem férfi átlagélettartam miatt mondom.

31/f

2017. okt. 12. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
58%

Nálunk nem működött. Egy idő után sokkal jobban kívántam a velem egykorú, fiatal pasikat. Nem akartam, hogy a gyerek nagyapjának nézzék a párom. Sokszor engem is a lányának hittek. Felfogásban is közelebb állt apámhoz, mint hozzám. Ez már egy egyszerű film kiválasztásánál is gondot okozott.

Szerencsére nem volt gyerek. Szakítottam vele, újra kezdtem egy velem korban passzoló férfival, és fiatal szexi apukája lett a babámnak. ;)

Szerencsére a 40 éves exemnek se volt felesége, se gyereke, az csak rontott volna a helyzeten. Sőt már össze se jövünk.

2017. okt. 12. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
65%
Átmenetileg biztosan működhet, de hosszabb távon elég kevés esetben sikeres.10 év múlva már nem biztos, hogy vonzó leszel egy 15 évvel fiatalabb nő számára.
2017. okt. 12. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
38%

Próba szerencse.

Ha nem jön működik, akkor sincs gáz, mert legalább megdugtál párszor egy feszes fiatal puncit.

2017. okt. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
48%

Valószínű, hogy a kezdeti varázs hamar elmúlik. Majd szembesültök vele, hogy nem vagytok egy korosztály és máshol tartotok (gyerek, életfelfogás, öregedés stb.).

Amúgy, nehéz elhinnem, hogy ezt a 40 éves férfi írta ki.

2017. okt. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
32%

miért ne?

figyelj én 26 vagyok, de rendszeresen megkapom a korombeli nőktől, hogy bezzeg az igazi férfiak, uhh egy jó 30 as, stb stb, már "érett" férfias. bla bla.

azt modnom h szinte várom h betöltsem a 30 at legalább, és kb must úgy jön le h omlani fognak utánam a 20 as nők, ha egy kicsit is kinézek valahogy...

érdekes, mert folyton ezt vártam hogy legyek egyre idősebb. de most pl az van, hogy hiába vagyok 26, van egy stílusom, és korábbna 19 évesen pl azthittem ha lesz kocsim emg 25 elmúlok, egy csomo 18-20 éves csajt megkaphatok..hát nincs így...mert azok meg most rámennek a swag kis semmi csávókra, vagy már ők is a 30 asokra.

szóval ez egy faramuci helyzet.

2017. okt. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!