Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért tetszettem régen sokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tetszettem régen sokkal több embernek, amikor szerintem sokkal rosszabbul néztem ki?

Figyelt kérdés

Csak jó irányba fejlődtem minden téren, bár a széptől még mindig messzr vagyok. Régen bénábban sminkeltem, túl sovány voltam, nem öltöztem ilyen jól, a hajam is elég érdekesen nézett ki. Mégis szinte bárkinél lett volna esélyem, aki nekem tetszett.

23 évesen már öregnek számítok, azért nem kellek senkinek?


2017. okt. 12. 08:55
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

#hajadismijen


haha


nade amugy, azért tetszettél régebben mindenkinek, mert volt kisugárzásod, magabiztos voltál-

most lehet ez eltűnt, hiába nézel ki jobban.


tudod mikor vagy öreg? hát 50 évesen mondjuk :D

nőként mindig kelendő leszel...gondolj bele 23 vagy, 18-48 ig az egész férfi korosztályból válogathatsz kb

2017. okt. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ja, megöregedtél. A macskákat szereted?
2017. okt. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
23 évesen már vén trotty az ember, mit akarsz? :D
2017. okt. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet,hogy régen egy szolid fiatal lánynak néztél ki, most meg egy plázacicáéra hajaz a kinézeted, ami sokaknak nem jön be?
2017. okt. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
Nekem is az ugrott be, hogy korábban egy átlagos tini voltál a maga erényeivel és hibáival együtt, amit a környezeted el is fogadott, szeretett, ma meg egy erősnek, határozottnak tűnő (vagy tűnni akaró) fiatal nő, aki így inkább jégkirálynő benyomását kelti. Szerintem is a kisugárzással lesz ott a gond.
2017. okt. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Sikeresen elfedted magad a jó sminkel:) Mára sikerült tucatnőnek lenned.
2017. okt. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez az ékes bizonyítéka annak, hogy nem kizárólag a külső számít. :) Remélem, mindenki látja ezt a kérdést, aki arról papol, hogy csak a tökéletes embereknek van párjuk. :)

Egyébként szerintem kétféle probléma lehet. Nem tudom, régebben zavart-e a külsőd, de valószínűleg meglátszik rajtad, hogy elkezdett zavarni, ezáltal nem voltál békében önmagaddal. Még az is meglehet, hogy másnak akarsz látszani, csak elfelejted, hogy nem vagy jó színész, így visszásan hat az egész.


22/N

2017. okt. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!