Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elátkoztak?

Figyelt kérdés

Nehezen de megpróbálom leírni a helyzetemet. Volt egy lány barátom (én is lány vagyok) aki hitt ezekbe a dolgokba. Átkozott is már el pár embert, elégge beteg egy csaj volt, de engem szeretett nagyon és én is őt mert jó szandékú volt alapból csak kicsit elkényeztetett és nem tudott szembe nézni azzal, ha valami nem úgy alakul ahogyan azt ő akarja. A lényeg, hogy ezzel a lánnyal megszakadt a kapcsolat, mert az a srác akinek bemutattam szakított vele és azután elég fura lett. Eltünt, nem érdeklődött felőlem stb. A lényeg, hogy megszakadt a kapcsolatunk.

A alatt amióta vége lett barátságunknak, volt egy hosszú kapcsolatom, ahol a srác csak nyitott kapcsolatot akart tőlem, de én belementem mert megkedveltem. Az egész kapcsolatban tűrtem a kilengéseit több evig. De eljött az a pont mikor kiabrandultam belőle teljesen és ő akkor lett szerelmes belém. Rossz érzés volt a szakítás és most is bánt, hogy akkor lett szerelmes mikor én már nem.

Azóta amióta ő nincs szingli vagyok. Folyton zsákutcákba kerülök. Eljutok x randiig és nem működik. Egy szép lány vagyok szerintem, kedves is és jó akaratú. Egyszerűen nem térek magamhoz, hogy 2 éve már semmi komolyat nem akart tőlem senki és nem az igenyeimmel van probléma, mert nem átlag feletti fiúkal ismerkedek. Kb 20-25 randim volt, de lehet több is a szakítás óta és 20

randikból egy se lett semmi komoly. Én ezt nem értem, már csak arra tudok gondolni, hogy az a csaj elátkozott. Szerintetek lehetséges ez? Mit tegyek szerintetek? Éreztetek már hasonlót? Amúgy arról a lányról annyit, hogy azóta is róla álmodok, próbáltam megkereseni, de letiltott minden platformról.


2017. okt. 12. 09:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem Te nem veszed a férfiak közeledési szándékát komolynak. Nem hiszem el, hogy 0/20 akart komoly kapcsolatot. Ez szimplán kamu gyanús.

Vagy te beszéled be magadnak, hogy csak arra akartak téged.


Én például komoly kapcsolatot szeretnék, de amennyiben egy nő tudtára adom hogy vonzódom hozzá, lelép általában.

22f

2017. okt. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Amit leírtam Nem túlzás kicsit sem és igaz.
2017. okt. 12. 09:55
 3/11 anonim ***** válasza:

Igen, igaz hogy csak statisztikailag egyértelmű, hogy Te vagy a ludas és minden közeledési szándékot annak veszel.

Nem tudom hányan mondták konkrétan ki a 20-ból hogy, csak szexkapcsolatra kellesz vagy hasonló.

Biztos vagyok hogy sok mondta, hogy komolyak a szándékai.


Én mindig megmondom őszintén, mik a szándékaim, ami általában komoly kapcsolat és nálam is mindig lelépnek ebben a pillanatban a nők.

Szerintem Te ugyanilyen lehetsz.

2017. okt. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, ha te ebbe kajak látsz rációt, és elhiszed...

Hát...

Azért ugye azt nem hiszed, hogy a Föld lapos?

2017. okt. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Értem.

Én hiszek átokban és gondolatatvitel stb....ha sokat gondolok v kire jelentkezni fog, persze nem idegenrol beszélek. ( múltbeli kapcsolat)

De abban is hiszek hogy ha sokat jar a kis agyad ilyeneken, ( átok) elég könnyű bebeszelni magadnak a problémákat..... hasonlo a titok c film is.

De persze nem sokan hisznek ebben a dologban.

2017. okt. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én 26 éves srác vagyok, és minden lánynak úgy indulok neki h komolyat szeretnék (persze magamban, és nem rohanom le hogy akkor család gyerekek :D )

szóval a külsőm alapján meg általában ezt el sem hiszik. Mindig ugymond bizonygatnom kell.

szóval ha össze is jön randi, kb egyből lyukvadásznak néznek..sajnos..:(

amugy az egesz párkeresés egy szerencse. van akinek szerencséje van, van akinek az volt, csak nem vette észre, és van akinek nagyon nehezen üt csak be.

De én pl megismernélek :)

2017. okt. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"Szerintetek elátkoztak?" ha férfi lennél, ez az ökörség fel sem merült volna. Én 1,5 év alatt 100+ nőből randiig is csak egyel jutottam. Azóta van társam és nem bánom a sok elutasítást. Türelem.

31/f

2017. okt. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Isten elátkozott? 24 éves szűz férfi vagyok két randim volt második randi egyikből se lett viccelek csak nem átkozok el mert kârpótol máshol
2017. okt. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem hinném!
2017. okt. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért nem akar veled senki semmi komolyat, mert ilyen phaszságokban hiszel, és engeded hogy kihasználjanak.
2017. okt. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!