Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők elvárják hogy egy 30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők elvárják hogy egy 30 éves férfinek legyen annyi egzisztenciája hogy egyedül is fen tudjon tartani egy albérletet vagy legyen saját vett lakása tehát már egy örökölt lakásban lakni nem nyerő?

Figyelt kérdés
2017. okt. 12. 19:28
 1/10 anonim ***** válasza:
43%
Kit érdekel hogy mit várnak el?
2017. okt. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
Miért bonyolítjátok mindig túl? Azt várjuk hogy 30 évesen ne anyu mellől kelljen elrángatni. Hogy képes legyél önmagad és a háztartás ellátására és az önfenntartásra. Hogy ezt lakótárssal saját vagy bérelt lakásban teszed pont nem érdekes. Legalábbis a legtöbb nő számára. Nem mondom hogy nincs olyan aki ennyit se vagy ennél többet vár el. De az átlag ennyivel már boldog.
2017. okt. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem várják el, nekem sincs és mégis mindig van nőm
2017. okt. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A legrosszabb ***** válasza:
75%
Szarj a nőkre, meg az elvárásaikra! Saját magad miatt repülj ki a szülői fészekből, legyen lakásod, vagy albérleted, ahol kiteljesedhetsz, ahol nem zaklatnak az ősök orrba-szájba, ahol megtanulhatod, hogyan kell a jég hátán is megélni stb. Megannyi előnyhöz juthatsz, senkire nem vagy ráutalva, senkitől sem függsz, egyfajta függetlenségként élheted meg a saját kecó birtoklását. Tudom, nincs nyugat-európai fizetésünk, nem tudunk 22 évesen saját lakást önerőből szerezni, meg 3 évente vadonatúj Bömöst vásárolni. Ez van, ez jutott. Ha egyszer nyamvadt 150 ezret keresünk, legalább fordítsuk a hasznunkra, s ne szórjuk el felelőtlenül. Egyébként miért ne lenne nyerő örökölt lakásban lakni? Nem értem.
2017. okt. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem érdekel milyen lakásban lakik, mivel sosem költöznék másnak a lakásába, csak olyanba, amibe én is beleadtam, vagy minimum a rezsi egy részét stb-t fizethetem én, ha az övé a lakás.

Amúgy a lakás költségeit így is neked kell kifizetni gondolom. Nekem annyi az "elvárásom" személy szerint, hogy ne a szülei pénzén élősködjön, mert én sem ezt teszem. Igazából ez attól függ, hogy a nő milyen anyagi helyzetű szerintem. Tehát aki mondjuk még a szüleivel él, azt szerintem nem zavarja, ha a pasi is.

2017. okt. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem érdekel, milyen lakásban él a férfi, de legyen képes egyedül is eltartani magát. Én erre képes vagyok nőként, tehát olyan nem kell, aki egyedül ezt nem tudja (mindegy, hogy azért, mert nem keres annyit, vagy azért, mert akármennyit keres, elszórja, vagy azért, mert kényelmesebb neki, hogy a szülei tartják el...)
2017. okt. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
XD Hjaj. Azok a gonosz nők.
2017. okt. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
30 fölött már gáz, ha ilyenekkel foglalkozol, mi menő meg mi nem.
2017. okt. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

en lany vagyok

24 eves

van 2 lakasom budapesten


mikor megismerkedem egy sraccal nem kerdezem hol lakik, alberlet, sajat, csalad, vagy kutya, macska, papagaj

ha megismerkednek egy harmincas ferfival es szoba kerul hogy alberletben lakik vagy csaladdal nem tennem szova de magamban elgondolkodnek

2017. okt. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

24 évesen 2 lakás Budapesten, hát az biztos, hogy nem saját gyűjtésből munkából, ha mégis, akkor meg valami putrinegyedben. :-) Erre azért én nem vágnék fel.


Az én szüleimnek nem volt lehetőségük 24 éves koromra lakást rakni a popsim alá, putrinegyed meg kizárva, mert nem biztonságos.

2017. okt. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!