Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezt a kapcsolatot így már...

Ezt a kapcsolatot így már teljesen elrontottam?

Figyelt kérdés
24/F vagyok, van egy 20 éves lány, akinél régebben is próbálkoztam facebook-on, talán két éve. Most egyik nap együtt buszoztunk. Beszélgetünk 10 percet, már az alatt is elsütöttem egy bókot. Aztán elhívtam randira, amit elutasított. Az után is beszélgettünk a buszon, de akkor már próbált más csajokra rábeszélni. Írtam neki facebookon, de nem ír rá vissza. Öcsémnek volt osztálytársa, párszor összefutottunk már korábban, de mélyebb ismeretség nincs köztünk.

2017. okt. 13. 13:52
 1/6 A kérdező kommentje:
Lehet ezen valamit korrigálni, vagy mehet a lecsóba a történet?
2017. okt. 13. 13:56
 2/6 anonim ***** válasza:
Regen es most is elutasitott, mit akarsz meg?
2017. okt. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jogos, régen úgy nem mentem rá, hogy randit kérjek, vagy ilyesmi.
2017. okt. 13. 14:00
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

ismered a viccet?


Van egy gyönyörű lány akit 2 éve elhívtam randira, 2 hete megkértem a kezét, mindkétszer nemet mondott.

2017. okt. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2017. okt. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hiba volt egyből randival nyitni. Az ilyen sohasem vezet jóra. Akár tetszik, akár nem, vannak kötelező örök, amiket le kell futni, ahhoz, hogy egy csaj ne tárgynak, ne csak egy szexobjektumnak érezze magát, hanem megbecsült nőnek.

Tanulj az esetből, és máskor ne kövesd el ezt a hibát.

2017. okt. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:

Elrontottam egy kapcsolatot, hogy tudnam jova tenni?

Napokban egy fiuval talalkozgattam es eleg jol elvoltunk..de csak mint kaland..vegul csinaltam egy olyan bakit hogy elmeseltem egyik baratnomnek hogy en a pasival voltam es o meg visszamondta neki..a csavo mondta h nem bizik bennem igy es en ezt szeretnem helyrehozni...

Internetes kapcsolatot csajokkal hol lehetne?

:D Kicsit jobban megismerjek valakit mit hogyan. Mert az előző barátnőm elrontottam a következőt nem akarom! 15/f

Mit lehet csinálni ha elrontottam egy kapcsolatot?

A barátaimnak nem szeretnék még erről a témáról beszélni úgyhogy ha valaki aki úgy érzi tudna tanácsot osztogatni szerelem témában esetleg írna?

Laza kapcsolatot akartunk, én mégis elrontottam! Helyrehozhatom?

Majdnem egy éve barátok vagyunk viszont úgy 2 hónapja laza kapcsolatba kezdtünk. Sokszor sms-ezünk ha nem találkozunk és kb egy hete amikor irogattunk egymásnak én olyat irtam, amiből neki az jött le, hogy Én azt hiszem mi járunk, pedig tisztában vagyok vele, hogy ez...

Elrontottam a net kapcsolatot, hogyan tudom visszaállítani?

Itthoni interetünk routeres, wireless nettel lehetett még hozzá kapcsolodni. Jött egy ismerősünk és szeretett volna hozzá kapcsolodni, de kért valami pin kódot és én a router hátán levő kodot beütöttem és neki lett jele, de viszont édesapám laptopján azóta nem fogja a...




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!